banner34

banner50

banner6

Sanayi ve eğitimin köklü kuruluşu Ermetal 50 yaşında

Duayen sanayici Fahrettin Gülener’in kurduğu Ermetal Şirketler Grubu yarım asrı geride bıraktı. Otomotiv, mobilya, eğitim ve gıda sektörlerinde girişimi bulunan Ermetal Şirketler Grubu, ülke ve Bursa sanayisinin gelişimde önemli rol oynadı.

Şirketler 03.04.2023, 23:07
Sanayi ve eğitimin köklü kuruluşu Ermetal 50 yaşında

Sanayide uzun yıllar süren yolculuğuna 1972 yılında Erkalıp’ın kurul­masıyla başlayan Ermetal Şirketler Grubu, günümüzde otomotiv başta olmak üzere otomotiv, ofis mobilyaları, eğitim ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteriyor. Türkiye ve Bursa sanayisinin duayen isimlerinden Fahrettin Güle­ner’in başarılı girişimlerinin sonucunda Ermetal Şirketler Grubu alanında Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından oldu.

Gülener’in yarım asrı aşkın iş hayatı tecrübesini yeni kuşaklarla paylaşmak üzere kurduğu Ermetal Teknolojik Eği­timler Vakfı (ERTEV) ise Ermetal Şirketler Grubu’nun 50 yıllık tec­rübesinin üretici gücünden bes­lenen bir eğitim platformu haline geldi. Ermetal Şirketler Grubu Ceo’su Yesari Süalp, “Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Ermetal Otomotiv, Er­kalıp ve Plasmot şirketlerimiz yeni proje çalışmaları ve mev­cut üretimlerin sürmesi nede­niyle yoğun bir çalışma dönemini geride bıraktı. Ofis mobilyalarının lider firması Bürosit, gıda sektöründe hizmet veren Ergıda ve eğitimdeki göz bebeğimiz Benmaker da yine aynı şekilde yoğun bir çalışma yı­lını geride bıraktı” dedi.

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18