1 gün önce Dünya
1 gün önce GÜNDEM
2 gün önce İNCELEME

Ev tekstili sektörünün dünyadaki en önemli buluşmalarından olan HOMETEX Ev Tekstili Fuarı, İstanbul’da gerçekleştirildi. 21-25 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen fuar, firmaların dış ticaret hedeflerine katkı sağlamanın yanı sıra ilham veren konsepti ile ziyaretçilerine benzersiz bir deneyim sundu. Yoğun katılımın olduğu fuarda, 219 Bursalı firma stant açarak yeni ürünlerini sergiledi.

2 gün önce İNCELEME

Otomotiv satış sonrası sektörünün en büyük global oyuncuları 23 - 26 Mayıs 2024 tarihleri arasında Automechanika Istanbul'da buluşurken, Bursa’dan 71 firma fuara katılarak ürünlerini sergiledi.

2 gün önce İş Dünyası

BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Küçükkayalar, Aralık ayında gerçekleştirilecek 6. Yenileşim Ödül sürecine Bursalı firmaları katılmaya çağırdı.

2 gün önce İş Dünyası

Otomotiv endüstrisinin en büyük satış sonrası etkinliği olan ve bu yıl 14’üncü kez gerçekleştirilen Aftermarket Konferansı’nda konuşan OİB Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik, “Birçok olumsuzluğa rağmen sizlerin de takip ettiği gibi otomotiv endüstrisindeki dönüşüm, hızlı bir şekilde devam ediyor”

2 gün önce İş Dünyası

Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB), Ticaret Bakanlığı’nın desteğiyle yürütülen “Otomotiv Sektöründe Yeşil Dönüşüm Ur-Ge Projesi” katılımcı firmaları ile birlikte Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş.ye sürdürülebilirlik odaklı ziyaret gerçekleştirdi. 11 firmadan 23 kişinin yer aldığı heyette, OİB yetkilileri ve UİB Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Ayşe Mehtap Ekinci katıldı.

2 gün önce İş Dünyası
2 gün önce Sektörel Haberler

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, dünya ev tekstili sektörünü İstanbul’da buluşturan HOMETEX’i ziyaret etti. BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay ve TETSİAD Başkanı Hasan Hüseyin Bayram ile birlikte fuarı gezen Bakan Bolat, trend alanlarını ve stantları da yakından inceledi.

2 gün önce Sektörel Haberler