banner6

LimaDEM’den duvar tipi şarj cihazı

Sanayi kuruluşlarına endüstriyel elektrik konusunda proje, mühendislik, danışmanlık, taahhüt ve bakım onarım gibi hizmetler sunan LimaDEM Elektrik, evlere ve işyerlerine elektrikli otomobiller için bireysel şarj istasyonun kurmaya başladı.

Şirketler 27.12.2022, 00:01
LimaDEM’den duvar tipi şarj cihazı

LimaDEM Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Olgun Karabiber, “TOGG’un Bursa’da üretime başlaması ve zaman içinde elektrikli araç kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, gerek kamuya açık yerlerde gerekse özel konut ve işyerlerinde elektrikli araç şarj istasyonlarına ihtiyaç giderek artıyor. Bu ihtiyaç doğrultusunda duvar tipi ve dikey tip şarj istasyonları kuruyoruz” dedi.

Yeni yönetmeliklerle işyerleri, fabrikalar ve yaşam alanlarında elektrikli şarj istasyonları kurulumumun zorunlu hale geleceğini belirten Karabiber, “Biz de talepler doğrultusunda hizmet verdiğimiz kesime yönelik çalışmalar yapıyoruz ve evler ile fabrikalara elektrikli araç şarj istasyonu kurulumu yapıyoruz. Şarj istasyonları, 3.7 kilowattan 22 kilowatta, 1 kilowattan 120 kilowatta kadar değişik güçte oluyor. Şarj istasyonunun kilowatt değeri yükseldikçe şarj etme süresi azalıyor. Haliyle şarj cihazının evde akşamları mı veya gündüzleri fabrika otoparkında mı kullanılacağına bakıyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
12
kapalı
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18
banner51