banner34

banner50

banner6

Kauçuk ve plastik parçada özel çözüm

Otomotiv sanayinde ve tarım makinelerinde kullanılan kauçuk ve plastik parça üretiminde yaklaşık 55 yıllık tecrübeye sahip Ayaz Kauçuk, süt sağım sistemleri ve çiftlik ekipmanlarında özel çözümler sunuyor.

Şirketler 18.12.2023, 15:53 19.12.2023, 12:14
Kauçuk ve plastik parçada özel çözüm

1970 yılında Osman Nuri tarafından kurulan çeşitli sanayi alanları ve uygulamaları için kauçuk ve plastik parça üreten Ayaz Kauçuk, ikinci nesil olarak görevi devralan Hakan Özdoğan yönetiminde ürün yelpazesini genişleterek kauçuk, plastik, sağım sistemleri ve çiftlik ekipmanları alanlarında da müşterilerine özel çözümler sunarak sektörüne öncülük ediyor.

Yaklaşık 20.000 metrekarelik modern tesislerinde küresel ölçekte hizmet verdiklerini ifade eden Ayaz Kauçuk Genel Müdürü Hakan Özdoğan, “Sektördeki tecrübemiz ve uzman kadromuz sayesinde, yenilikçi ve dayanıklı ürünler üretme hedefiyle yola devam ediyoruz. Ar-Ge çalışmalarımız ve sürekli iyileştirme çabalarımız, müşterilerimize en son teknolojiyi ve en iyi kaliteyi sunmaya özen gösteriyoruz. Türkiye’deki geniş bayi ağımız ve 110’dan fazla ülke ile 7 kıtaya gerçekleştirdiğimiz ihracat ile dünya çapında tanınan bir marka konumdayız” dedi.

Ayaz Kauçuk Genel Müdürü Hakan Özdoğan, kendi bünyesindeki Melasty, Puhu1507, Kun Energy markalarıyla sektörde güvenilir bir tercih olduğunu ifade etti.

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18