banner6

A-Plas ve ULUTEK işbirliği için düğmeye bastı

Üniversite-sanayi iş birliğini geliştirme çalışmalarına sanayi tesislerine ziyaretlerle devam eden ULUTEK Teknopark, otomotiv firması A-Plas ile iş birliği için düğmeye bastı.

Şirketler 06.12.2022, 00:03
A-Plas ve ULUTEK işbirliği için düğmeye bastı

Üniversite ile sanayi arasında köprü olma misyonuyla ekosis­temin gelişmesine katkı sunan ULU­TEK Teknopark’ın üretim tesisleri ile etkileşimi artıyor. Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde (DOSAB) otomotiv sektöründe faaliyet gösteren A-Plas fir­masına yapılan ziyarette iş birliği fır­satları ele alındı. Üniversite ile sanayi arasındaki etkileşimin artırılması için önemli çalışmalar yaptıklarını kayde­den ULUTEK Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. İrfan Karagöz, “Bünyemizde bulunan firmalara birçok ayrıcalıklı imkân sunuyoruz. Eğitimlerle, teknik altyapı hizmetiyle ve iş bağlantıları sağlama noktasında firmalarımıza ön­cülük ediyoruz. Kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olduğumuz için çok uygun şartlarda hizmet veriyoruz.

Kapasite olarak tam doluyuz ama önümüzdeki dönemde yapacağımız yatırımlarla daha fazla firmaya hizmet vermeyi planlıyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
12
kapalı
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18
banner51