banner6

Şahinler Makina'dan OİB MTAL'a destek

Makine sektörünün öncü firmalarından ve GÖRSİAD Yönetim Kurulu Üyesi olan Şahinler Makine, OİB MTAL’a robot Hanwa Cobota bağışladı.

Şirketler 25.10.2023, 14:42
Şahinler Makina'dan OİB MTAL'a destekŞahinler Makine sahiplerinden ve Görükle Sanayici ve İş İnsanları Derneği (GÖRSİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Ferhan Şahin, Yönetim Kurulu Başkanı Engin Çetiner ve Yönetim Kurulu üyeleri Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.
Öğrencilerin kabiliyetlerini geliştirip, fikirlerini uygulayabilecekleri insanla beraber çalışan robot devreye alındı. Şahinler Makine sahiplerinden Ferhan Şahin tarafından bağışlanan Hanwa Cobota robotun özellikleri ve kullanımı öğrencilere anlatıldı.
GÖRSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Engin Çetiner, öğrencilerin daha çok deneyimleyerek öğrenmesi ve fikirlerini uygulayabilmesi için GÖRSİAD üyeleriyle birlikte gereken desteği vereceklerinin altını çizdi.
GÖRSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Engin Çetiner ile Yönetim Kurulu Üyesi ve Şahinler Makine sahiplerinden Ferhan Şahin’e Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Metin Sezer tarafından plaket taktim edildi.

Yorumlar (0)
12
kapalı
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18
banner51