banner34

banner6

Köklü otobüs üreticisi Güleryüz

Yarım asrı aşkın tecrübesiyle otobüs üretiminde Bursa ve Türkiye’nin önde gelen markalarından olan Güleryüz, AR-GE yatırımlarıyla geleceğe güçlü adımlarla ilerliyor. Firma, yüzde 100 elektrikli sistemlerle verimliliği artan ve 0 emisyona sahip çevreci otobüs projeleriyle adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

Şirketler 11.09.2023, 16:50
Köklü otobüs üreticisi Güleryüz

Bursa’da 1967 yılında kurulan Güleryüz, ağaç kasa oto­büs dönemlerinden günümüzde modern şehir içi otobüs üretimi­nin dünyada aranan markala­rından biri konumuna geldi. Firma, Gemlik’te 35 bin metreka­resi kapalı alan olmak üzere top­lam 70 bin metrekarelik fabrikasında 250 kişilik çalışa­nıyla üretim yapıyor. Uzman personeli, müşteri isteklerine duyarlı ve yenilikçi yapısı ile her geçen yıl büyümesine devam eden Güleryüz, üre­timinin yüzde 80’ini dünyanın farklı ülkelerine ihraç ediyor. Firma, dünya­nın 20 farklı ülkesinde bulunan merkezleriyle Avrupa’daki müşterilerine daha hızlı hizmet sunuyor. Türkiye’de ilklere imza atan Güleryüz, son 10 yıl­dır çevreci otobüs üretimiyle dünyada adından söz ettiriyor.

Güleryüz Yönetim Kurulu Üyesi Sevda Keskin Gülmez hem yurt içi hem de yurt dışı pa­zarda bunun etkileşimini gördükle­rini dile getirdi. Sevda Keskin Gülmez bu ivmenin 2023 yılında da sürece­ğine inandığını kaydetti.

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18