banner34

banner6

Holiday Inn Bursa City Centre 5 yaşında 

Yeşilova Holding’in turizm alanındaki iştiraki Holiday Inn Bursa City Centre, modern dekorasyonunu, kaliteli hizmeti ve dünya mutfaklarından lezzetli yemek ve içecek seçenekleriyle birleştirerek beş yıldır misafirlerine benzersiz bir deneyim sunuyor.

Şirketler 28.03.2022, 23:47
Holiday Inn Bursa City Centre 5 yaşında 

Otelin 5. yıl dönümü, Yeşilova Grubu Yönetim Kurulu üyeleri ve otel çalışanlarının da katılımıyla gerçekleşen gecede kutlandı. 

“Gururlu ve mutluyuz”
Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova, gecede yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Yeşilova Grubu olarak 47 yıldır devam eden hikayemiz ve ülkemize duyduğumuz güvenin sonucu olarak ortaya çıkan bir değer olan otelimiz, gösterdiği güçlü performans ile beş yıl gibi kısa bir sürede şehrin kalite sembollerinden biri haline geldi. Gururlu ve mutluyuz. Otelimiz aynı zamanda, şehir merkezini ihtişamına kavuşturan yatırımlardan biri de oldu. Bu uzun yolculukta bizlere güvenen, bizleri tercih eden kıymetli misafirlerimize, bu başarıların oluşmasını mümkün kılan çalışanlarımıza gönülden teşekkür ediyorum” dedi.
 

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18