Sektöründe Bursa’nın öncü firmalarından olan Harmes Elektrik & Otomasyon, 10. yılını Podyum Davet’teki renkli geceyle kutladı. Sektör temsilcileri, iş paydaşları, müşterileri ve çalışanlarının katıldığı görkemli davet, önce kokteylle başladı. ‘Sizinle birlikte geleceğimize ışık tutuyoruz’ sloganıyla Harmes Elektrik & Otomasyon ortakları Harun İnal ve Mesut Albayrak’ın ev sahipliğinde gerçekleşen gecede konuşan Harun İnal ve Mesut Albayrak, 10 yılda sektörde önemli bir mesafe katederek, büyümeye devam edecekleri mesajını verdiler.