banner34

banner6

banner44

banner45

Alpiş’ten konutta avantajlı kampanya

Ürettiği projelerle yatırımcısına, bölgesine ve ülkesine değer katan Alpiş İnşaat, Bursa inşaat sektöründe daha önce görülmemiş bir kampanya başlattı.

Şirketler 22.11.2022, 00:10
Alpiş’ten konutta avantajlı kampanya

2022 yılına yeni yatırımlarla giren ve her şartta üretimine devam ederek güven ve kalitenin simgesi olan Alpiş İnşaat, herkesi ev sahibi yapacak muhteşem bir kampanya­nın startını verdi. Alpiş İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Ersel Süne, yatı­rım yapmak ve ev almak isteyenler için kaçırılmayacak bir kampanya başlattıklarını ifade etti.

60 ay şirket içi taksit, yüzde 0,89 vade farkı avantajıyla

Kampanyanın detaylarıyla ilgili bilgi veren Süne, “Şu an devam eden Nilüfer House 1, Nilüfer House 2 ve Viale House projelerimizde geçerli olacak bir kampanya başlattık. Bu kampanyada banka ve ekspertiz mas­rafı yok. Vatandaşlarımız, yüzde 30’dan başlayan peşinatlar ile her bütçeye uygun ödeme ve taksit seçeneklerimizin yer aldığı kampanyamız vesile­siyle yüzde 0,89 vade farkı ve 60 ay şirket içi taksit fır­satıyla kolayca ev sahibi olabilecek” diye konuştu.

“100 milyon TL’ye yakın finansman desteği”

Ekonomik şartlar ne olursa olsun, Alpiş İnşaat’ın önceki yıllarda olduğu gibi yine bir sorumlu­luk aldığını ve bu kampanyayla Bur­sa’ya ve ülkesine katkı sağlayacağını belirten Süne, “Hemen her şartta yatı­rımda en doğru liman gayrimenkul­dür. Bizler de ürettiğimiz projelerle yatırımcımıza kazandırırken, ülke­mize ve şehrimize de kazandırıyoruz. Bankalardan konut kredisi finans­manına ulaşmanın zor olduğu bu günlerde, şirketimizin başlattığı bu kampanyayla, hedeflemiş olunan daire satış adedi ile vatandaşımıza yaklaşık 100 milyon TL’ye eşdeğer bir finansman desteği sağlanmış olacak” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18