banner6

MÜSİAD Bursa, 2023 ekonomisini masaya yatırdı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Müstakil Düşünceler Konferansı, “2022’den 2023’e Küresel Ekonomik ve Türkiye” temasıyla gerçekleştirildi.

İş Dünyası 20.12.2022, 00:14
MÜSİAD Bursa, 2023 ekonomisini masaya yatırdı

Beykent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Ferman, SMMM Bağımsız Denetçi Dr. Murad Kayacan ve İstanbul Arel Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Dünya Gazetesi Yazarı Doç. Dr. Cüneyt Dirican’ın konuk konuşmacı olduğu konferansın moderatörlüğünü ise BUÜ Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yüksel Okşak üstlendi. Konferansta; MÜSİAD Bursa Şube Başkanı Nihat Alpay, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda üye hazır bulundu.

Konferansın açılışında konuşan MÜSİAD Bursa Şube Başkanı Nihat Alpay, “Bizim önemli gördüğümüz birkaç başlığımız var. Birincisi verimlilik ve nitelik, ikinci başlığımız eğitim strateji, üçüncü gündem maddemiz ise tasarruf. İlave edeceğim diğer madde de hukuk olacaktır. Biz bu dört maddeyi geniş bir rapor halinde genel merkezimize de sunacağız” dedi.

Yorumlar (0)
12
kapalı
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18
banner51