banner34

banner6

BALKANTÜRKSİAD Bulgaristan Büyükelçisi Tcholakov’u ağırladı

Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD), Bulgaristan’ın Ankara Büyükelçisi Anguel Tcholakov’u ağırladı.

İş Dünyası 15.01.2024, 19:33
BALKANTÜRKSİAD Bulgaristan Büyükelçisi Tcholakov’u ağırladı

BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Şakir ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından ağırlanan Bulgaristan’ın Ankara Büyükelçisi Anguel Tcholakov ile yapılan görüşmede iki komşu ülke arasındaki ekonomik-sosyal konularda devam eden ve önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Şakir, “Balkan ülkelerimizin değerli Büyükelçileri ile her zaman yakın ilişkiler içindeyiz. Bulgaristan’ın Ankara Büyükelçisi Anguel Tcholakov’un iade-i ziyaretinden çok memnun olduk” dedi.

Bulgaristan Bursa Konsolosluğu Ticari Ataşesi Lyubomir Lyubenov’un da eşlik ettiği ziyarette değerlendirmelerde bulunan konuk Büyükelçi Anguel Tcholakov da, “İki ülke arasındaki iş birliğinin daha da güçlendirilmesi ve geliştirilmesi önceliklerimiz arasında bulunuyor. En kısa zamanda ortak projelerde iş birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18