banner6

ARSİYAD 20’nci yaşına güçlenerek giriyor

İş Dünyası 13.12.2022, 00:15
ARSİYAD 20’nci yaşına güçlenerek giriyor

Artvinli Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ARSİYAD), önümüzdeki sene kutlaya­cağı 20. Yıl etkinliklerine hazırlanıyor. ARSİYAD Başkanı Gürsel Durmuş, Podyum Davet’te ger­çekleştirilen kahvaltılı üye buluşmasında, 4 Mart 2023 tarihinde ‘ARSİYAD 20. Yıl Türkiye Buluşması Ödül Töreni’ gerçekleştireceklerini açıkladı. ARSİYAD üyelerinin aileleriyle katıl­dığı buluşmada konuşan Başkan Gürsel Dur­muş, ulusal düzeydeki yapılanmalarıyla ilgili çalışmalarına devam ettiklerini, üye ilişkilerini de aralıksız sürdürdüklerini belirtti. Durmuş, “Önümüzdeki sene ARSİYAD’ın kuruluşunun 20. yılına ulaşmış olacağız. Bu nedenle 4 Mart 2023 tarihinde düzenleyeceğimiz ‘ARSİYAD 20. Yıl Türkiye Buluşması Ödül Töreni’nde çeşitli kategorilerde ülkemize ve şehirlerine değer katan Artvin kökenli kişi ve kuruluşları bin kişi­nin katılacağı davette ödüllendireceğiz. 20’nci yaşımıza gücümüze güç katarak giriyoruz” dedi. ARSİYAD Danışma Kurulu Başkanı Baha­dır Manasoğlu da yaptığı selamlama konuşma­sında, büyük bir camia olduklarını belirtirken “ARSİYAD yine farkındalık oluşturan buluşma­larına devam ediyor ve edecek. Bu başarılı çalış­malarından dolayı Yönetim Kurulumuza teşekkür ediyorum” dedi.

ARSİYAD’ın üye buluşmasında Kişisel Geli­şim Uzmanı Funda Uzgidiş Çelfiş de katılımcı­lara iletişim kazaları ile ilgili bir sunum yaptı.

Program ARSİYAD Başkanı Gürsel Dur­muş’un konuk konuşmacı Kişisel Gelişim Uz­manı Funda Uzgidiş Çelfiş’e teşekkür plaketi takdimiyle son buldu.

Yorumlar (0)
12
kapalı
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18
banner51