banner6

Vişne Caddesi’nde büyük dayanışma

BEKSİAD sektörün kalbinin attığı Vişne Caddesi’nde büyük dayanışma dikkatleri üzerinde topladı.

İş Dünyası 02.05.2022, 23:06
Vişne Caddesi’nde büyük dayanışma

Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İşa­damları Derneği’nin (BEKSİAD) sektörün kalbinin attığı Vişne Caddesi’nin 1,5 kilometrelik bölümünün tra­fiğe kapatılarak düzenlenen etkinliğine Yıldırım Kayma­kamı Adem Yazıcı, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fethi Yıldız, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yıl­maz, BTSO Meclis Başkan Yardımcısı Metin Şenyurt, MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay, siyasi parti­lerin, STK’ların temsilcileri ile BEKSİAD üyeleri ve eşleri olmak üzere yaklaşık 11 bin kişi katıldı.

Sektör mensuplarının, paydaşlarının, aileleri ve çalı­şanların katıldığı programda konuşan BEKSİAD Başkanı Ömer Yıldız, tüm dünyanın yaşadığı pandemi ve Rusya-Ukrayna arasındaki savaşa rağmen çalışmaya ve üret­meye devam ettiklerini söyledi.

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz da Vişne Cad­desi esnafının Yıldırım’ın göz bebeği olduğuna vurgu yaptı. Yıldırım Kaymakamı Adem Yazıcı ise birlikteliğin önemine işaret ederek, “Sadece ilçemizin ve ilimizin değil, ülkemizin en büyük sanayi, ticari ve istihdam üre­tim merkezi olan Vişne Ticaret Bölgemizin çok değerli esnaf ve iş adamlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
12
kapalı
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18
banner51