banner34

banner6

banner44

banner45

UTİB, New York’ta iki fuara birden katıldı

İş Dünyası 07.08.2023, 21:03
UTİB, New York’ta iki fuara birden katıldı

Türk tekstil ve hazır giyim sektörü, son yılların yükselen pazarı ABD’de tanıtım çalışmala­rını tüm hızıyla sürdürü­yor. New York’ta eş zamanlı düzenlenen Pre­miere Vision New York ve Functional Fabric Fuar­ları’na katılan Türk firma­ları, tasarım, moda ve trend gücünü bir kez daha gösterdi.

Her iki fuara da milli ka­tılım organizasyonu dü­zenleyen Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği’nin (UTİB) trend alanı ve info standı ise ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Moda ve tekstil sektö­ründeki son trendlerin ve yenilikçi ürünlerin sergi­lendiği prestijli bir plat­form olan Premiere Vision New York Fuarı, 18-19 Temmuz’da New York’ta gerçekleştirildi. Katılımcı­lar, etkinlik boyunca elde ettikleri deneyimlerle pro­jelerine yön verme ve iş birliklerini güçlendirme fırsatı yakaladı.

Bu yıl 45’incisi düzenle­nen fuara Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB), Ege Hazır Giyim ve Konfek­siyon İhracatçıları Birliği (EHKİB) ve 50 Türk firma katılım gösterdi.

Türkiye’nin gururu olan milli katılımcılar, etkinli­ğin en dikkati çeken ve ba­şarılı stantları arasında yer aldı.

UTİB’in milli katılım or­ganizasyonunda yer alan 34 firma, kaliteli ürünleri ve çarpıcı tasarımlarıyla büyük ilgi odağı oldu.

Bireysel katılımcılar da kendi alanlarında özgün ürünlerini tanıtarak etkinliğe değer kattı.

Yorumlar (0)
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18