banner34

banner6

banner44

banner45

Sabancı: “Türkiye’nin itici gücü kadınlardır”

Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği’nin (BUİKAD), marka etkinliği “Zirveden Gelen Topuk Sesleri”nin bu dönemki ilk organizasyonu başarılı iş kadını Arzu Sabancı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

İş Dünyası 16.10.2023, 19:12
Sabancı: “Türkiye’nin  itici gücü kadınlardır”

BUİKAD, “Zirveden Gelen Topuk Sesleri” etkinlikleri ile Türkiye genelinde başarılara imza atmış iş kadınlarını üyeleri ve Bursa iş dünyası ile buluşturmaya devam ediyor.

Şeyda Şençayır başkanlığındaki yeni dönemin ilk “Zirveden Gelen Topuk Sesleri” programının konuğu Hayat Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı, Arzu Sabancı Studio Kurucusu ve Epos7 Derneği Başkanı Arzu Sabancı oldu.

Sabancı, BUİKAD üyelerinin yanı sıra Bursa iş dünyası kuruluşlarının da büyük ilgi gösterdiği etkinlikte edindiği tecrübeler ışığında iş hayatında başarılı olmanın yollarını katılımcılarla paylaştı. Cumhuriyetin 100. yılını kutladığımız bugünlerde ayrı bir heyecan yaşadıklarını anlatan Arzu Sabancı, “İnanıyorum ki Cumhuriyet’in yeni yüzyılı Türkiye’nin her alanda atağa geçtiği bir dönem olacak ve bu atağın en büyük destekçisi Cumhuriyet kadınları olacaktır” dedi.

Yorumlar (0)
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18