banner34

banner6

banner45

BEV’de hedef yurt inşaatı

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı’nın (BEV) 16. Olağan Genel Kurulu ve Mütevelli Heyet Toplantısı BALKANTÜRK Evi’nde gerçekleştirildi.

İş Dünyası 29.11.2022, 00:11
BEV’de hedef yurt inşaatı

Aytuğ Onur’un Divan Başkanlığı ve Murat Yengi­ner ile Süleyman İnan’ın Divan Üyeliğinde yapılan BEV Mali Genel Kurulu’nun açılışında konuşan Aytuğ Onur, “BEV büyüyerek çalışmalarına devam ediyor. Kurulduğumuz günden bu yana heyecanı­mızı hiç kaybetmedik” dedi.

Faaliyet raporu ve mali tabloların okunarak kabul edilmesinin ardından konuşan BEV Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Uslu Vakfın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Başkan Uslu, “Bize ulaşan burs taleplerinin ço­ğunu karşılamaya çalışıyoruz. Bursiyer öğrenci sayı­mızı her dönem artırıyoruz” dedi.

Başkan Uslu sözlerinin devamında, BEV Yurdu projesiyle ilgili bilgi verirken de “Yurtla ilgili çalış­malarımız aralıksız devam ediyor. Bu projemizi en kısa sürede başlayıp tamamlamak istiyoruz. Bütün Türkiye’ye örnek olacak bir proje. Tamamen bağışçı­ların katkıları ile yapılacak. Yurt binamız da marka projelerimizden birisi olacak” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18