banner34

banner6

banner44

banner45

Umdasch Madosan ihracatta gaza bastı

Raf sistemleri, ağır-hafif yük sistemleri ve kasa altlıkları imal eden ve ürünlerini 6 kıtada 78 ülkeye ihraç eden Umdasch Madosan, Türkiye’nin Girişimci Kadın Gücü Yarışması Ödülleri’nde, İhracatını En Çok Artıran Kadın Girişimci Ödülü’ne layık görüldü.

Şirketler 22.11.2022, 00:03
Umdasch Madosan ihracatta gaza bastı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), TOBB Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) iş birliğinde geliştirilen Türkiye’nin Girişimci Kadın Gücü Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile TOBB KGK Başkanı Nurten Öztürk’ün açılış konuşmalarıyla başlayan törende “Kadın İstihdamını En Çok Artıran Şirket” ve “Girişimci Kadın Gücü” olmak üzere iki ana kategoride ödüller verildi.

Girişimci Kadın Gücü kategorisinde “İhracatını En Çok Artıran Kadın Girişimci” ödülü ise 1993 yılında kurulan ve Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdüren Umdasch Madosan’a gitti. Ödülü Umdasch Madosan adına firmanın Yönetim Kurulu Üyesi Sevgi Saygın aldı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Sevgi Saygın, “Törende firmamız Umdasch Madosan, ihracattaki yükselen grafiği ile Girişimci Kadın Gücü kategorisinde ‘İhracatını En Çok Artıran Şirketler’ ödülüne layık görüldü. Bu büyük onuru bizlere yaşatan, ödülün gerçek sahibi kıymetli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi

Yorumlar (0)
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18