banner6

ÜÇGE, sürdürülebilir gelecek ve teknoloji odaklı çözümleri ile Euroshop 2023’de

ÜÇGE, perakende, lojistik, sanayi ve tüm sektörlere hitap eden inovasyon ve teknoloji odaklı geliştirdiği yeni ürün ve çözümleriyle perakende sektörünün en büyük fuarı olan Euroshop 2023’de yerini alıyor. Almanya Düsseldorf’da düzenlenen ve uluslararası perakende sektörünün en önemli aktörlerini 26 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında bir araya getirecek olan EuroShop 2023 için geri sayım devam ederken, 1993 yılında Euroshop’a ilk katılan Türk firması olan ÜÇGE, aralıksız katılımcı kimliğiyle yer aldığı fuarda bu yılki hazırlıklarını tamamladı.

Şirketler 27.02.2023, 23:35
ÜÇGE, sürdürülebilir gelecek ve teknoloji odaklı çözümleri ile Euroshop 2023’de

ÜÇGE, Euroshop 2023’de, 11. salon F23 numaralı bölümde yer alacak 400m2’lik standında perakende sektörüne yönelik yeni çözümleri ile ziyaretçilerini ağırlarken, 7A salonu G25 numaralı standında ÜÇGE mühendisleri tarafından geliştirilen ve Depozito Yönetim Sistemi’ne hizmet eden iECO markalı Depozito İade Otomatları, Kamusal İade Merkezi ve Doğrulama Tesisi sistemleri ile yer alacak. Bulut teknolojilerine yatırımları ile sektörel çözümler üretmeyi sürdüren ÜÇGE, geliştirdiği perakende, lojistik, sanayi ve tüm sektörlere hitap eden inovasyon ve teknoloji odaklı yeni nesil akıllı ürünlerini de yeni markası blu.xone çatısı altında pazara sunmaya başladı. Sektörün ilk Ar-Ge Merkezini kurarak yenilikçi çalışmalarına hız veren ÜÇGE, çalışmalarını tamamladığı yeni ürünlerini 26 Şubat – 2 Mart tarihlerinde Almanya’da gerçekleştirilecek Euroshop 2023’de sektör temsilcilerine tanıtacak.

ÜÇGE yeni teknolojisiyle artan üretim gücü, tasarımları ve perakende sektörüne kanalize ettiği enerjisiyle Euroshop 2023’de olacak.

Yorumlar (0)
12
kapalı
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18
banner51