banner34

banner50

banner6

MAPEI, Bursa inşaat sektörüyle buluştu

MAPEI Bursa’da gerçekleştirdiği Sürdürülebilir Kent Buluşmaları organize ettiği toplantılara bir yenisini ekledi. Mapei, "Sürdürülebilir Kent Buluşmaları" kapsamında Bursa'da sektör temsilcileri ile bir araya geldi.

Şirketler 27.11.2023, 15:27 28.11.2023, 11:07
MAPEI, Bursa inşaat sektörüyle buluştu

"Sürdürülebilir kentler için yenilikçi uygulamalar" konulu toplantıda yapısal güçlendirme ve sektördeki yenilikler hakkında katılımcılılara bilgi verildiği toplantıda sunum yapan ve “İnşaat sektörüne yönelik ürünler dünyasında en geniş ürün yelpazesiyle tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz” diyen Mapei Genel Müdürü Selman Tarmur, İnşaat çalışmalarında en çok dikkat edilmesi gereken ve fark yaratan özelliğin kalite olduğuna dikkat çekti.

Tarmur, “Mapei olarak günümüzde inşaat sektörüne yönelik kimyasal ürünlerin, dolgu malzemelerinin ve yapıştırıcıların üretiminde dünya lideriyiz. İnşaat sektörüne yönelik ürünler dünyasında en geniş ürün yelpazesiyle tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bilgi birikimimizi artırıp hem şirket içi hem de şirket dışındaki ilişkilerimizi geliştirerek büyümeye devam ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18