banner34

banner50

banner6

Era Alüminyum’a Üreten Kadınlar ödülü

Kadın girişimcileri desteklemek amacıyla Halkbank tarafından düzenlenen “Üreten Kadınlar Yarışması”nın “KOBİ Üretici Kadın Girişimci” kategorisinde birincilik ödülü Bursa OSB’de global tedarikçi olarak faaliyet gösteren ve 15 farklı ülkeye ihracat Era Alüminyum’a verildi.

Şirketler 27.11.2023, 15:22
Era Alüminyum’a Üreten Kadınlar ödülü

Ödülü Era Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Köksal, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan’dan aldı. Kadın girişimcilerin, sadece iş dünyasına değil, aynı zamanda ülkenin ekonomik kalkınmasına da önemli katkılarda bulunduğunu söyleyen Köksal, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yatırım, üretim, istihdam ve ihracat için çalışmaya devam edeceğini sözlerine ekledi.

Bursa OSB’deki 11 bin m2'lik fabrikasında, yüksek kapasite ve kalite standartlarına sahip alüminyum ekstrüzyon ve mekanik işleme parkuruyla üretime devam ettiklerini ifade eden Ayşe Köksal, “Cumhuriyetimizin 100. yılında böylesine anlamlı bir ödül almak benim için gurur verici. Bu ödül Era Alüminyum çalışanlarının başarısının bir sonucudur, ekibimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18