banner34

banner6

banner45

ELM Kimya Plast Eurasia’da

Polimerler, petrol ürün­leri ile diğer emtiaların dağıtımı ve ticaretini yapan ELM Kimya, plastik sektörü­nün en önemli global fuar­ları arasında yer alan Plast Eurasia İstanbul Fuarı’nda yerini aldı.

Şirketler 29.11.2022, 00:02
ELM Kimya Plast Eurasia’da

Sektöründe dün­yanın en büyük 3’üncü plas­tik fuarı olan Euro Plast Eurasia İstanbul’da, Bursa’da kimya sek­törünün yenilikçi firmalarından olan ELM Kimya da ürünlerini dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere tanıttı.

Fuar hakkında değerlendirmelerde bu­lunan ELM Kimya kurucularından Abdul­lah Emir Yıldızhan, “Bütün ekibimizle birlikte sektörümüzün en önemli fuarlarından olan Plast Eurasia İstanbul Fuarı’na katıl­dık. ELM Kimya olarak büyüme vizyonumuzu ve bilgi birikimi­mizi ülkemizdeki iş ortakları­mızla paylaştık” dedi.

Yıldızhan, “Polimerler, petrol ürünleri ve diğer emtiaların da­ğıtımını ve ticaretini yapan uluslararası bir şirket olarak bu fuarda çok sayıda ikili iş görüşmesi gerçekleştir­dik. Sektördeki tüm yenilikleri, son tekno­loji makine ve ürünleri aynı platformda tanıma fırsatı bulurken, plastik sektörüne ait son teknoloji ürünleri de test etme şansı yakaladık” açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18