banner34

banner6

Beyçelik çocukları yenilikçi düşünmeye teşvik ediyor

Beyçelik Holding’in yaratıcı ve inovatif düşünmeye teşvik etmek, beyin fırtınası becerilerini ve farklı düşünme yeteneklerini geliştirmek amacıyla 8-11 yaş arasındaki çocuklara yönelik hazırladığı “Beyçelik ile Aklım Yenilikte” sosyal sorumluluk projesinin ikincisi 22-23-24 Haziran tarihlerinde Bursa Merinos Atatürk ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Şirketler 05.06.2023, 21:42 05.06.2023, 23:15
Beyçelik çocukları yenilikçi düşünmeye teşvik ediyor

Beyçelik Holding’in sos­yal sorumluluk projesi Beyçelik ile Aklım Yeni­likte ile çocukları yaratıcı ve inovatif düşünmeye teşvik etmek, beyin fırtı­nası becerilerini ve farklı düşünme yeteneklerini geliştirmek amaçlanıyor. Çocukları yeniliğe ve keş­fetmeye yöneltmek için gerçekleştirilecek İnovas­yon Atölyeleri eğlendirici ve öğretici bir yaratıcı dü­şünme oyunu ile başlıyor. “İnovasyon Nedir, Ne De­ğildir?” sunumunun ar­dından çocuklar otomotiv, enerji ve iklimlendirme sektörlerinde belirlenecek bir probleme çözüm mo­deli olacak inovatif fikirle­rin üretimi için beyin fırtı­nası yapıyor.

Çözümlerini geliştiren takımlar, çözüm modelle­rini anlattıkları sunumla­rını gerçekleştiriyor. Yara­tıcı ve yenilikçi düşünmeye dikkat çek­mek, beyin fırtınası beceri­lerini ve farklı düşünme yeteneğini geliştirmek için yapılan atölyelerde, ço­cuklar karmaşık problem­ler çözerken ve yeni du­rumlarla karşı karşıya kalırken alternatiflere açık olmayı öğreniyor.

Yorumlar (0)
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18