banner34

banner50

banner6

İMSİAD’da gündem: Belirsizlik ve fırsatçılarla mücadele

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) Başkanı Tahir Tellioğlu, İnşaat Müteahhitleri Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (İMSİAD) Yönetimiyle dernek merkezinde bir araya geldi. Ziyarette daralan inşaat sektörünün sorunları, ekonomik belirsizlik ortamı ile fırsatçı üreticilerle mücadele konuları ele alındı.

Sektörel Haberler 27.11.2023, 15:37
İMSİAD’da gündem: Belirsizlik ve fırsatçılarla mücadele

Genel ekonominin de masaya yatırıldığı görüşmede konuşan İMSİAD Başkanı Şeref Demir, inşaat sektörünün daraldığı ve her geçen gün belirsizleşen ekonomi ortamını fırsata çevirenlerle İMKON’un mücadele ettiğini ifade ederek teşekkür etti.

İMSİAD Dernek merkezinde gerçekleşen ziyaretten dolayı mutluluğunu dile getiren İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Demir, İMKON Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Tellioğlu’na çalışmaları hakkında bilgiler vererek, “Türkiye ve Bursa ekonomisinin önemli yapıtaşlarından olan inşaat sektörüne değer katmak için çeşitli çalışma ve projelere imza atıyoruz. İnşaat sektörünün çatı kuruluşlarından olan İMKON ile iş ve fikir birlikleri içerisinde sektör ve ülke ekonomisi adına güzel işlere imza atacağımıza olan inancımız tam” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Tellioğlu ise bir çok sektörde öncü yapısıyla Türkiye’nin en önemli şehirlerinden olan Bursa’nın inşaat sektöründeki konumuyla da ekonominin lokomotiflerinden biri olduğuna işaret etti. Sektöre, Bursa’ya ve Türkiye ekonomisine değer katmak için çalışan İMSİAD Yönetimi’ne teşekkür eden Tellioğlu, “Ortak çalışma ve projelerimizle sektör temsilcilerimizin sorunlarına çareler üreteceğimize, sektörümüzü hak ettiği gibi her alanda güçlendirerek, ülkemize daha fazla katkı sunacağımıza olan inancımız tamdır” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18