banner34

banner6

banner45

Texhibition’a Bursa’dan 95 firma katılacak

Texhibition İstanbul Kumaş, İplik ve Tekstil Aksesuarları Fuarı, 13 – 15 Eylül’de İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Tekstil sektöründe pek çok profesyoneli bir araya getirecek fuara Bursa’dan da 95 firma katılacak.

Haberler 04.09.2023, 21:05
Texhibition’a Bursa’dan 95 firma katılacak

Ayşe Nur BÜYÜKHAN

İstanbul Tekstil ve Hammad­deleri İhracatçıları Birliği’nin (İTHİB) İstanbul Ticaret Odası (İTO) iş birliğiyle düzenlenen ve dünyanın çeşitli ülkelerinden alı­cılarla sektörü buluşturan Texhi­bition İstanbul Kumaş ve Tekstil Aksesuarları Fuarı İstanbul Fuar Merkezi’nde 13-15 Eylül tarihle­rinde ziyaretçileriyle buluşacak.

Sektörün iş ajandasında yer alan Texhibition, firmaları global markalarla bir araya getirmekle kalmayacak aynı zamanda üreti­min, kalitenin, trendlerin, sürdü­rülebilirlik ve tasarımın ön planda olduğu ihracat odaklı bir fuar deneyimini katılımcı ve ziya­retçilerine sunacak.

Fuar, kumaş ve tekstil aksesuar firmalarından oluşan 400’ün üze­rinde yerli üreticiyi, Avrupa Birliği ülkeleri, İngiltere, ABD, Kuzey Af­rika ülkeleri ve Orta Doğu olmak üzere 20 binin üzerinde nitelikli alıcı ile bir araya getirecek.

Yorumlar (0)
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18