banner34

banner6

banner44

banner45

Sektörün en ağır fuarı için geri sayım başladı

Doğal taş sektörünün heyecanla bekle¬nen buluşması Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı, 23 Kasım Çarşamba günü 6. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Bursa Uluslar¬arası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 185 firmanın katılımı ile düzenlenen fuar, 50’nin üzerinde ülkeden ziyaretçiyi ağırlayacak. Yüzlerce yeni renk, binlerce a kalite 2 bin 200 blok mermerin sergileneceği organizasyonun, önceki yıllarda olduğu gibi birçok dış ticaret bağlantısına sahne olması bekleniyor.

Sektörel Haberler 15.11.2022, 00:06
Sektörün en ağır fuarı için geri sayım başladı

Sektörün alanındaki tek ihtisas fuarı Bursa 6. Ulus­lararası Blok Mermer Fuarı, 23 - 26 Kasım 2022 tarih­leri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ve Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından, İstanbul Maden İhra­catçıları Birliği (İMİB) ve Maden Mermer Üretici ve Sanayici İş Adamları Derneği (MADSİAD) iş birliğiyle hazırlanan fuar, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Des­tekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından des­teklenmektedir.

ULUSLARARASI BLOK MERMER FUARI’NA KATILACAK BURSA FİRMALARI

Aykardeşler Mermercilik

Balyoz Madencilik

Büyükhelvacı Mad.

Çiftyıldız Mermer

Devay Mermer

FAB Mermer

Gemline Denizcilik

Harmes Elektrik

Karan Makina

Kuzey Yıldızı Grup Mad.

Mer-Ma Mermer Mad.

Stay Star Madencilik

Uludağ Gemi İşl.

Yeditepe Doğaltaş

Yorumlar (0)
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18