banner34

banner50

banner6

Endüstri Fuarı başladı

Almanya’da 17 Nisan’da ziyaretçilere kapılarını açan dünyanın en önemli endüstriyel fuarı Hannover Messe’ye Türkiye’den 170’in üzerinde firma katılırken, Bursa’dan 14 firma stant açtı.

Haberler 17.04.2023, 23:52
Endüstri Fuarı başladı

Semih AYDIN

Dünyanın en önemli endüstriyel ticaret fuarı olan Hannover Messe, 1947 yı­lında başladığı yolculuğunu 2023 yılında başka bir boyuta taşıyor.

Almanya merkezli dünyanın en büyük fuar düzenleyicilerinden biri olan Deutsche Messe AG tarafından organize edilen Han­nover Messe Fuarı, 17 Nisan’da kapılarını açtı. Fuar global arenadan 4 bini aşkın katı­lımcı firmaya ev sahipliği yapıyor. Hanno­ver Messe’de 100 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor. ‘Endüstriyel Dönüşüm – Fark Yaratan Teknoloji’ teması ile gerçekleşecek olan Hannover Messe 2023’te otomasyon ve akışkan sistemleri, dijital ekosis­temler, enerji çözümleri, mühen­dislik çözümleri, geleceğin mer­kezi, basınçlı hava ve vakum ile global pazarlar ve iş dünyası ol­mak üzere yedi ürün grubu sergi­leniyor.

Endüstri 4.0, dekarbonizasyon, yapay zeka ve makine öğrenimi, enerji yönetimi ile hidrojen ve ya­kıt hücreleri fuarın öne çıkan baş­lıkları arasında yer alıyor.

Hannover Messe Fuarı’na katılacak Bursa Firmaları

Akpınar Redüktör

Burtek Kayış Makine

Dorukmak Makine

E.K.S. Pazarlama

EMKO Elektronik

FİGABARA Elektrik Elektronik

Hid-Tek Makina

KAVSES Kauçuk

KUZU FLEX Metal

OK-LAS

Pnomek Hidrolik

R.M.K. Mekatronik

Teknokom Komprasör

Yavuzlar Dişli

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18