banner8

banner13

banner6

TÜRKONFED’de Bursa’nın sesi olacaklar

Türkiye’nin gönüllük esasıyla bir araya gelmiş en büyük bağımsız iş dünyası örgütü Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), 14. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi.

Gündem 29.06.2021, 00:04
TÜRKONFED’de Bursa’nın sesi olacaklar

Toplantıda TÜRKONFED Yönetim Kurulu, Yüksek Danışma Kurulu, Denetleme Kurulu ve Haysiyet Divanı üyelerinin seçimi yapıldı. Yeni yönetim kurulunun ilk toplantısında ikinci kez Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirilen Orhan Turan güven tazeledi.
TÜRKONFED’in yeni yönetiminde dört Bursa temsilcisi de yer aldı. Marmara ve İç Anadolu Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya ve MARSİFED Yönetim Kurulu Üyesi Osman Akın TÜRKOINFED Yönetim Kurulu asil üye listesinde yer alırken, yine MARSİFED yönetiminden Kenan Işık ve Oya Eroğlu da TÜRKONFED yedek üye listesinde Bursa’yı temsil edecek isimler oldu.
Genel Kurul toplantısında yeniden yönetim kurulu başkanlığı görevine seçilen Orhan Turan, TÜRKONFED’in “Yeni Dönem, Yeni Ufuklar” adlı vizyon belgesi kapsamında 2030’a doğru yürüyen Türkiye’nin sorunlarına değinirken, çözüm önerilerini de paylaştı.

Yorumlar (0)
16
açık
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?