banner34

banner50

banner6

Yurtiçi nakliyede çeyrek asırlık deneyim: Ber-Nak

Yurtiçi nakliyede çeyrek asırlık deneyim: Ber-Nak

Şirketler 29.03.2010, 21:00 29.03.2010, 21:00
Yurtiçi nakliyede çeyrek asırlık deneyim: Ber-Nak
Yurtiçi nakliyede çeyrek asırlık deneyim: Ber-Nak

Yurtiçi nakliye sektöründe 1983 yılından bu yana faaliyetini sürdüren Ber-Nak Ltd. Şti. mevcut araç filosuna ilave yatırımlar yaparak gelişimini sürdürüyor.

Ber-Nak Ltd. Ştinin kurulduğu günden itibaren komple ve parsiyel taşımacılıkta geniş araç filosu ve depo hizmetleri ile sektöründe iddialı olduğunu belirten Genel Müdür Halil Çevik, "Güvenli, bilinçli, istikrarlı, dinamik, müşteri odaklı, hızlı ve sorunsuz taşımacılığın öncüsü olma anlayışını ilke edinmiş olan firmamız gelen taleplere kısa sürede cevap vererek, müşteri ilişkilerinde en iyi neticeyi alma azmindedir dedi.
2009 yılında aldığı ISO 9001 belgesi ile kalitesini tescilleyen Ber-Nak Ltd. Ştinin, İzmir, İstanbul ve Ankarada da şube açmayı hedeflediğini ifade eden Pazarlama Müdürü Ersin Aydın da, "Hizmet çıtasını sürekli yükselten Ber-Nak Ltd. Şti. uzmanlaşmış ekibimiz ile birlikte büyümeyi tüm hızıyla sürdürüyor. Firmamız, gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği yatırımlarla da hizmet ağını ve müşteri pörtföyünü günden güne genişletmektedir. Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik ise müşteri odaklı işletme felsefesi ve müşteri ihtiyaçlarına uygun hizmet seçenekleri. Her talep ve şikayet müşteri hizmetleri departmanımız tarafından Hizmet Kalite Uyarısı olarak değerlendirilmekte ve en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır diye konuştu.
Öte yanda Ber-Nak Ltd. Ştinin sanayiciye çözüm ortaklığı sunduğunu vurgulayan Filo Müdürü Halil Güngör ise firma faaliyetlerini şöyle dile getirdi:
"Şirketimiz müşterilerinin adresinden aldığı gönderileri alıcıların adreslerine son model, üstün performanslı ve ATS (Araç Takip Sistemi) donanımlı araç filosu ile ulaştırmaktadır. Şirketimiz; dağıtım ağı, eğitimli personeli ve modern filosuyla ürünlerinizin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar. Her aşamada dikkatli ve titiz olan şirketimiz seçiciliği araç sürücüleri için de geçerli olmakta ve bünyesindeki sürücüleri oryantasyon ve psikolojik testten geçirdikten sonra araçlar teslim edilmektedir. Böylece yüklerinizin emniyetli ve güvenli şekilde yol alması sağlanmaktadır.
Bunun yanı sıra şirketimiz 7 gün 24 saat güvenlik elemanlarına sahip, 650 metrekarelik güvenli ve kapalı deposuyla her türlü depolama hizmeti sunuyor.

Sayı: 725 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18