banner34

banner6

Yalıtımda kaliteli çözüm ortağı İzomay

Yalıtımda kaliteli

Şirketler 15.10.2012, 21:00 15.10.2012, 21:00
Yalıtımda kaliteli çözüm ortağı İzomay
Yalıtımda kaliteli
çözüm ortağı İzomay

11 yıllık profesyonel iş hayatının ardından İzomay markasıyla yalıtım sektörüne iddialı bir giriş yapan Fatma Çalışkan, kalite konusundaki iddialarıyla kısa sürede büyüyeceklerini söyledi.

İç ve dış cephe mantolamasından muhtelif ince iş ve perakende yalıtım malzeme satışına kadar geniş bir yelpazede hizmet veren İzomay, yaklaşık 2 yıldır faaliyette olmasına rağmen önemli işlere imza atmayı başardı.
Yapı malzemeleri sektöründeki 11 yıllık bilgi birikimini kendi şirketinde sürdürme kararı alan Fatma Çalışkanın kurduğu İzomay, 40 kişiden oluşan uzman kadrosu ile profesyonel çözümler sunuyor.
Bugüne kadar çok sayıda daire ve villa tipi konutların yalıtımını sağladıklarını belirten Fatma Çalışkan, son dönemde ise toplu konutlara ağırlık verdiklerini söyledi. Bu kapsamda Kestelin prestij projesi Kestel Park Evlerinde 80 daireyi başarıyla teslim ettiklerini dile getiren Fatma Çalışkan, "Şu anda Yenişehirde Berk Yapı Asude Konaklarının ince işler taşeronluğunu yapıyoruz. Şaplarından seramiklerine, alçılarından, iç ve dış cephe mantolamasına, sıvalarından boyalarına kadar biz yapacağız. Toplam 118 daire ve iki etaplı bir projede görev aldığımız için gururluyuz dedi.
Mevsimsel olarak işlerin yoğun olduğu bir dönem geçirdiklerini ifade eden Çalışkan, şöyle devam etti:
"Devletin yalıtımı zorunlu hale getirmesiyle birlikte son yıllarda konuya verilen önem de fazlalaştı. Bir de Enerji Kimlik Belgesi (EKB) faaliyete geçti ve yeni binalarda EKB alınmadan iskan alınamaması söz konusu oldu. Bu da sektörümüze önemli olumlu katkılar sağladı. Sonra tüketici bilinçlendi ve ısınma maliyetlerini düşürmek için yalıtımın doğru çözüm olduğunun farkına vardılar. Sistemi yeni binalarda uygulandığı gibi eski ve içinde yaşanan binalarda da uygulanabiliyor. En önemlisi de tüketicilerin yalıtım yaptırması için faizsiz krediler veriliyor. Bu noktada bizde İzomay olarak tüketicimize en iyi ve kaliteli hizmeti verme hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Weber, Ode, Epsa-Mantoyap, İsonem ve Sika gibi kalitesini kanıtlanmış sektörün öncü olan markaların malzemelerini kullanıyoruz.

Sayı: 858 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18