banner34

banner50

banner6

Üretimden montaja Çağplas güvencesi

Üretimden montaja Çağplas güvencesi Bursada 1997 yılından bu yana faaliyet gösteren Çağ- plas, üretimden montaja tam teşekküllü hizmet veriyor. Sektörde faaliyet gösteren 8 üretici ve satış bayisi firmanın birleşmesiyle kurulan Çağplas, gelinen noktada 3 ortakla yoluna devam ediyor.

Şirketler 12.04.2010, 21:00 12.04.2010, 21:00
Üretimden montaja Çağplas güvencesi
Üretimden montaja
Çağplas güvencesi

Bursada 1997 yılından bu yana faaliyet gösteren Çağ- plas, üretimden montaja tam teşekküllü hizmet veriyor.

Sektörde faaliyet gösteren 8 üretici ve satış bayisi firmanın birleşmesiyle kurulan Çağplas, gelinen noktada 3 ortakla yoluna devam ediyor.
Zaman içerisinde hedeflediği rakamlara ulaşarak pazardaki yerini ve kalitesini ispatladıklarını belirten Çağplas Yönetim Kurulu Başkanı Şinasi Akgün, üretimin yanı sıra montaj hizmeti verdiklerinin altını çizdi. 2000 yılından beri ürünlerini garanti belgesi ile birlikte sattıklarını ve uzunca bir süre Bursa bölgesinde tek TSEK Belgesi ile üretim yapan firma konumunda yer aldıklarını ifade eden Akgün, 2007 yılında müşteri odaklı çalışmanın mükafatı olarak Tüketicileri Koruma Derneği Bursa Şubesi tarafından "Müşteri Memnuniyetini İlke Edinen Firma ödülü aldıklarını söyledi. Çalı Sanayi Bölgesinde 4 bin 500 metrekarelik kapalı alanda üretim yaptıklarını belirten Akgün, CNC makine parkuru ve aylık 90 bin metretül üretim kapasitesiyle dev projelerde yer alan tek firma olduklarını kaydetti.
Egepen/Deceuninck ve ithal Inoutic kapı ve pencere sistemleri üretiminde ön planda olduklarını vurgulayan Şinasi Akgün, "Sadece Bursada değil Türkiyede hem üretim hem de montaj yapan az sayıda firmadan biriyiz. Güney Marmarada çok sayıda bayimiz var. Mevcut CE Belgesinin yanında ISO 9001:2000 Kalite Sistem çalışmalarımızı tamamladık. Ülkemizin önde gelen markalarından biri olma yolunda ilerleyen firmamız Türkiyenin birçok bölgesinin yanı sıra CE belgesiyle yurtdışına da ürün satmaktadır dedi.

Sayı: 727 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18