banner8

banner6

Ünver'de iki yıllık hedef yüzde 75 büyüme

Ünver Group’un Kayapa OSB’deki fabrikasında düzenlenen ödül töreninde konuşan Fabrika Genel Müdürü Dilar Korgavuş, önümüzdeki iki yıl içerisinde yüzde 75’lik bir büyüme öngördüklerini açıkladı. Ünver Group fabrikasında En İyi Kaizenler’in ve 5, 10, 15 ve 20 yıllık kıdem süresini dolduran çalışanların ödüllendirildiği törende konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Korgavuş, 41 yıldır otomotiv sektöründe birçok global markanın tedarikçisi konumunda olduklarını söyledi.

Şirketler 28.12.2020, 20:17 28.12.2020, 20:17
Ünver'de iki yıllık hedef yüzde 75 büyüme
Ünver Group’un Kayapa OSB’deki fabrikasında düzenlenen ödül töreninde konuşan Fabrika Genel Müdürü Dilar Korgavuş, önümüzdeki iki yıl içerisinde yüzde 75’lik bir büyüme öngördüklerini açıkladı.

Ünver Group fabrikasında En İyi Kaizenler’in ve 5, 10, 15 ve 20 yıllık kıdem süresini dolduran çalışanların ödüllendirildiği törende konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Korgavuş, 41 yıldır otomotiv sektöründe birçok global markanın tedarikçisi konumunda olduklarını söyledi.
Korgavuş konuşmasını şöyle sürdürdü; “Sahip olduğumuz nitelikli çalışanlarımız ile katma değerli ürünler üreterek ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız. Pandemi sürecinin olumsuz etkilerine karşın faaliyetlerimizi aralıksız sürdürerek içerisinde bulunduğumuz bu zor günlerde görevi başındaki 237 çalışanımızla kenetlenerek birlik ve beraberliğimizi devam ettirmeliyiz” şeklinde konuştu.

Robotlu montaj hatlarıyla üretim
Ünver Group Fabrika Müdürü Dilara Korgavuş da 2020 yılındaki çalışmaları ile 2021 yılı hedeflerine ilişkin bilgi verirken, büyüme sürecine yeni yatırımlarla devam ettiklerini belirtip şunları söyledi: “Son olarak gerçekleştirdiğimiz robotlu montaj hattı ile otomasyona yönelik yatırımlara ağırlık vermeye başladık. 2021 yılında bu kapsamda yapacağımız yeni yatırımlarımızı da belirledik. Almış olduğumuz yeni işlerle birlikte önümüzdeki iki yıl içinde %75’lik bir büyüme bizi bekliyor.”
Yapılan konuşmaların ardından Ünver Group’ta 5,10, 15 ve 20 yıllık çalışanlar ve kalite konusundaki faaliyetlere katkı sağlayan 31 çalışan ödüllendirildi.

Yorumlar (0)
24
hafif yağmur