banner34

banner50

banner6

Tokgözler Küçük Sanayide de şubeleşti

Tokgözler Küçük Sanayide de şubeleşti

Şirketler 03.12.2012, 22:00 03.12.2012, 22:00
Tokgözler Küçük Sanayide de şubeleşti
Tokgözler Küçük Sanayide de şubeleşti

Hırdavat sektörünün Bursalı markası Tokgözler, 1971 yılında başladığı ticari faaliyetlerini Uluyol, Nilüfer Ticaret Merkezi ve son olarak Küçük Sanayi Sitesinde hizmete giren 3 şubesiyle sürdürüyor.
"Sanayicinin yanında, sanayinin içinde felsefesi ile her türlü ekonomik şartta, dayanışmaya ve köklü ilişkiler kurmaya verdiği önemle büyümeye devam eden Tokgözler, 20 ana kategoride binlerce ürünü Bursa sanayisi ve tüketicinin hizmetine sunuyor.
Sektöründe bir marka olmayı başaran Tokgözlerin 2. kuşak yöneticilerinden Sinan Topuk, firmanın kurulduğu günden bu yana gelinen süreci bizlerle paylaştı.
"Ticari faaliyetlerimiz sonucunda kuvvetlenen sermaye yapımız ve iş hacmimizle birlikte 1985 yılında sermaye şirketleri arasındaki yerimizi aldık.
İlk olarak 1993 yılında, müşterilerimizin ürünleri deneyebilecekleri, ihtiyaçlarını raflardan alıp, ödemelerini kolaylıkla yapabilecekleri modern mağazacılık uygulamalarının ilk adımını Tokgözler-Osmangazi Mağazasıyla birlikte başlattık.
21. Yüzyıl yönetim anlayışında da büyük yenilikler getirdi. Organizasyon yeteneklerinin geliştirilmesi, kurumsal yönetim ilkelerinin benimsenmesi hedefiyle Iso 9001:2000 kalite yönetim standartlarını faaliyet alanımızda uygulamaya başladık.
Yatırımlarımıza 2007 yılında Tokgözler-Nilüfer konseptini Bursa, Nilüferde hayata geçirerek devam ettik. Tokgözler Nilüfer 800 m2 mağaza satış alanına sahip. Günümüzün modern mağazacılık anlayış ve sistematiğine sahip konseptte müşterilerimiz alışverişlerini rahat bir biçimde gerçekleştirebiliyorlar.
3. Mağazamız Küçük Sanayi bu yıl Ekim ayında kapılarını müşterilerimize açtı. Bizler 3 mağazamızın kapılarını her gün uzman satış danışmanlarımız ve ekibimizle birlikte açıyor, müşterilerimizi güler yüzle karşılayarak aradıkları çözümü sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
2008 Yılında Finansbank ile Capital ve Ekonomist dergilerinin düzenlediği Anadolunun Başarılı Markaları yarışmasında 3.lük ödülü aldık. Yine aynı yıl faaliyetlerimizin bütününü "Endüstriyel Tedarik olarak adlandırdık.
Bugün otomotivden mobilyaya, tekstilden gıdaya, enerjiden turizme kadar birçok sektör ve ölçekte müşterimize endüstriyel tedarik hizmeti götürmekte; aynı zamanda Tokgözler Nilüfer ve Tokgözler Osmangazi mağazalarımızda müşterilerimize binlerce ürünü ve çözümü sunmaktayız.
Müşterilerimiz mağazalarımızda, kaynak ürünlerinden iş güvenlik ürünlerine, bahçe ürünlerinden elektrikli ve mekanik el aletlerine kadar 20 ana kategoride binlerce ürüne rahatlıkla ulaşıyorlar. Adrese teslim, demo uygulama hizmeti, yerinde kurulum gibi profesyonel desteklerden yararlanabiliyorlar.
Tokgözler Osmangazi ve Tokgözler Nilüfer olarak iki perakende mağazamızda 1200e yakın dost ve müşterimizi bir gün içinde ağırlıyor; lojistik dağıtım organizasyonumuz ile 600e yakın kurumsal müşterimizin taleplerini yerine getirmekten mutluluk duyuyoruz.
Endüstriyel Tedarikçi sıfatıyla her seviyedeki müşterimize aradıkları çözümleri bulacakları mağazalar zincirlerini ve lojistik kanallarını "Sanayicinin yanında, sanayinin içinde felsefesiyle oluşturmak. Zincirin tüm halkalarını Ulusumuza özgü motiflerle şekillendirerek; Uzman desteği, samimi ilişkiler ile diğer ülkelerde modellemek. Tüm bunları gerçekleştirirken bilgi ve birikimimizi insan, çevre ve yaşam standartlarını yükseltmek için kullanmak Tokgözler olarak ana misyonumuzdur.

Sayı: 865 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18