banner34

banner50

banner6

Su sektörünün lideri Erikli

Su sektörünün lideri Erikli

Şirketler 12.04.2010, 21:00 12.04.2010, 21:00
Su sektörünün lideri Erikli
Su sektörünün lideri Erikli

ERİKLİ, Capital Dergisinin 10uncusunu düzenlediği "Türkiyenin En Beğenilen Şirketleri 2009 araştırmasında, sektöründe en beğenilen şirket seçilerek zirvedeki yerini korudu.
Araştırmanın sonuçlarının açıklandığı ödül törenine katılan Erikli Genel Müdürü Hasan Aslanoba, Erikli nin Bursa ya yaptığı yatırımlarla vergi ligindeki önderliği sayesinde kent gelişimine sağladığı katkının önümüzdeki dönemde de artarak devam edeceğini söyledi.
"Türkiyenin En Beğenilen Şirketleri araştırması, çok sayıda sektörden üst ve orta düzey yöneticinin Türk iş dünyasındaki şirketleri ve kendi sektörlerindeki rakipleri hakkındaki görüşleri değerlendirilerek gerçekleştiriliyor.
Suyun lideri Erikli, TMME(Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi) 2009 yılı 2. çeyrek sonuçlarına göre aynı zamanda ambalajlı su sektöründe müşteri memnuniyeti şampiyonu ünvanına da sahip. Uludağın tüm tatlarını içinde barındıran Erikli, üstün hizmet anlayışıyla ulusal su sektörünün lider markası.
Su sektöründe sahip olduğu 45 yıllık deneyimini, koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle pekiştirerek tüketicileriyle paylaşan Erikli, hergün 3 milyon kişiye ulaşmanın haklı gururunu tüm Türkiye ile paylaşıyor.

Sayı: 727 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18