banner34

banner6

ŞİRKET PERSONELİ İLE YAPILAN TOPLANTIDA 2012 YILI DEĞERLENDİRİLDİ

ŞİRKET PERSONELİ İLE YAPILAN TOPLANTIDA 2012 YILI DEĞERLENDİRİLDİ

Şirketler 21.01.2013, 22:00 21.01.2013, 22:00
ŞİRKET PERSONELİ İLE YAPILAN TOPLANTIDA 2012 YILI DEĞERLENDİRİLDİ
ŞİRKET PERSONELİ İLE YAPILAN TOPLANTIDA 2012 YILI DEĞERLENDİRİLDİ
- BİYTAŞ 2013 YILINA HAZIR
Isıtma, soğutma, havalandırma, havuz ve sauna sektörünün lideri Biytaş 2013 yılı politikalarını şirket çalışanlarının tamamının katıldığı değerlendirme toplantısında belirledi. İnşaat sektörünün 2012 yılının masaya yatırıldığı ve sektörün 2013 yılı öngörülerinin değerlendirildiği toplantıda Biytaşın 2013 yılı yol haritası belirlendi.
Biytaş Şirketler grubu Başkanı Suat Gülçimen toplantıda yaptığı konuşmada 2012 yılının Avrupadaki kriz ve Ortadoğudaki iç çatışmaların gölgesinde geçtiğini ve yaşanan gelişmelerden Türkiye ekonomisinin olumsuz etkilendiğini söyledi. Gülçimen Avrupanın Türkiyenin en büyük ihracat pazarı olduğunu belirterek Avro bölgesindeki kriz yüzünden bu pazarın eski cazibesini kaybettiğini belirterek, "Hükümet AB pazarına ve iç karışıklıklarla sarsılan Ortadoğu pazarına alternatif aradı. Afrika ve Amerika kıtalarındaki gelişen ekonomiler ile Uzakdoğudaki gelişen ülkeler ile yapılan anlaşmalar sayesinde ihracatımız yine rekor kırdı dedi.
Bursanın üretim kenti olduğunu özellikle otomotiv sektörü açısından Avrupa pazarının çok önemli olduğunu vurgulayan Suat Gülçimen Bursa ekonomisinin Avrupadaki kriz nedeniyle sıkıntılı bir yıl geçirdiğini bu nedenle inşaat sektöründe beklenen büyüme olmadığını belirterek, "Biytaş olarak yaşanan gelişmelere ayak uydurduk. Kurulduğumuz günden bu yana yenilikleri takip ederek büyüdük. Ekonomideki olumsuzluklar karşısında umutsuzluğa kapılmayıp atılım yaptık 2012de de aynı anlayışla yolumuza devam ettik diye konuştu.

- 2012 BİYTAŞIN YATIRIM YILI OLDU
Biytaş olarak 2012 yılında önemli yatırımlar yaptıklarını, şirket merkezini 3 bin metrekarelik bir alana taşıdıklarını, kadrolarını genişleterek pazarlamaya ağırlık verdiklerini söyleyen Gülçimen, "İnşaat sektörü Bursada tıkanınca bizde batı ve güney bölgelerimizde yeni projeler takip ettik. Sektördeki yenilikleri takip ettik ve uygulamaya soktuk. Böylece Bursadaki sektörümüzde yaşanan durgunluğu yeni pazarlar bularak aşma gayreti içinde olduk şeklinde konuştu.

- "ATILIM YILIMIZ OLACAK
2013 yılında da 2012 yılının benzeri bir ekonomik büyüme beklendiğini bu nedenle talep ertelemelerin devam edebileceğini söyleyen Gülçimen, "Bu nedenle 2013 yılında da çok çalışmaya devam edeceğiz. Bu toplantıda sizlerin önerilerini alacağız. Pazarda daha etkili yer almak için önerilerinizi dinleyeceğiz. Biytaş olarak 2013 yılına hazırız. Kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket etmeye devam edeceğiz. Bu yıl bizim için atılım yılı olacak dedi.
Suat Gülçimenin konuşmasının ardından Biytaş bünyesinde görev yapan idari kadrolardaki yöneticiler de 2012 yılına ait gözlemlerini ve 2013 yılına ait planlarını paylaştılar. Biytaş personeli tarafından dile getirilen sorunlara ilişkin çözümlerin ve yeni döneme ilişkin yol haritasının çıkarıldığı toplantı sonunda yeni dönem hedefleri ve projeleri belirlendi.
Toplantı sonunda yeniden söz alan Biytaş Şirketler Grubu Başkanı Suat Gülçimen 2013 yılından umutlu olduklarını söyledi. Gülçimen, "En kötüye göre yol haritamızı ortaya çıkardık. Şirket kültürümüz haline gelen kaliteli hizmet için yeni kurallarımızı belirledik. Hedef projelerimiz belirlendi diye konuştu.

Sayı: 872 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18