banner8

banner13

banner6

Seger'e anlamlı ödül

Avrupa'nın en büyük korna üreticilerinden biri olan Seger, Amerika'nın köklü ekonomi yayınlarından Fortune'un başarılı yöneticileri değerlendirdiği "40 Yaş Altı 40 listesinde Seger Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Baykal ile yer alarak ödüle layık görüldü. Avrupa'nın en büyük korna üreticilerinden biri olan Seger, iş ve ekonomi dergisi Fortune Türkiye tarafından bu sene sekizincisi hazırlanan "40 yaş altı 40 listesine girdi.

Şirketler 30.12.2019, 22:00 30.12.2019, 22:00
Seger'e anlamlı ödül
Avrupa'nın en büyük korna üreticilerinden biri olan Seger, Amerika'nın köklü ekonomi yayınlarından Fortune'un başarılı yöneticileri değerlendirdiği "40 Yaş Altı 40 listesinde Seger Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Baykal ile yer alarak ödüle layık görüldü.
Avrupa'nın en büyük korna üreticilerinden biri olan Seger, iş ve ekonomi dergisi Fortune Türkiye tarafından bu sene sekizincisi hazırlanan "40 yaş altı 40 listesine girdi. Kendi alanlarında devrim niteliğinde yeniliklere imza atan, başarıları ülke sınırlarını aşan, sektörün vizyonunu belirleyen yöneticilerden oluşan listede yer alan 34 yaşındaki Seger Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Baykal, ödüle layık görüldü. Selim Baykal, böylece 2017'den sonra bu prestijli ödülün ikinci kez sahibi oldu.
Fortune tarafından düzenlenen, sadece sürdürülebilir başarı elde eden şirketlerin 40 yaş altındaki yöneticilerinin davet edildiği özel organizasyonda sınırlı sayıda başarılı firma yöneticisi hazır bulundu. Sektördeki başarılı çalışmalarıyla Amerika'nın köklü ekonomi yayınlarından Fortune'un teknoloji, finans, enerji, perakende ve daha birçok sektördeki başarılarıyla öne çıkan genç yöneticileri değerlendirdiği listede yer alan Seger Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Baykal'a törende ödülü takdim edildi. "Fortune 40 Yaş Altı 40 etkinliğinde açılış konuşmasını Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner yaparken sırasıyla; TÜSİAD Girişimcilik ve Gençlik Yuvarlak Masa Başkan Yardımcısı İzel Levi Çoşkun, Oracle Bölge Başkan Yardımcısı Pınar Rua Aksu, Silverline Ankastre Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Mustafa Laçin ve Osevio.com CEO'su Cem Kara konuşma yapan diğer isimler oldu.

Sayı: 1231 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
36
açık
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?