banner8

banner6

banner17

Referans Grup,Bursaspor'un yanında

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Boluspor deplasmanına sponsor olan Referans Grup’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Bursaspor, Spor Toto 1.

Şirketler 08.03.2021, 20:42 08.03.2021, 20:42
Referans Grup,Bursaspor'un yanında
Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Boluspor deplasmanına sponsor olan Referans Grup’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Bursaspor, Spor Toto 1. Lig’in 25. haftasında Boluspor deplasmanında 3 puan mücadelesine çıktı. Bu mücadele öncesinde, Referans Grup Bursaspor’un Boluspor deplasmanının sponsor oldu. Referans Grup Yönetim Kurulu Başkanları Salim Usta ve Yusuf Yarar ile bir araya gelen Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ve Yönetim Kurulu Üyeleri, desteklerinden dolayı Referans Grup’a teşekkür ettiler.

Başkan Kamat’tan forma hediyesi
Ziyarette konuşan Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, “Maddi manevi Bursaspor’un yanında olan Referans Grup Yönetim Kurulu Başkanları Salim Usta ve Yusuf Yarar’a göstermiş oldukları ilgiden dolayı Bursaspor camiası adına teşekkür ediyorum. Bursaspor’un yanında böyle kuruluşlar, böyle değerli iş adamları olduğu için çok mutluyum” dedi. Referans Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yarar da, gençliğinde Bursaspor tribünlerinde bulunduğunu, şimdilerde ise maddi manevi desteklerle taraftarı olduğu kulübün yanında olmaya devam etmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek, Bursaspor’a Boluspor karşısında başarılar diledi. Konuşmaların ardından Bursaspor Başkanı Erkan Kamat, Referans Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yarar’a üzerinde kurumun isminin yazdığı formayı hediye etti.

Yorumlar (0)
banner14
18
kapalı
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?