banner34

banner6

RACA İnşaat yeni yerinde

RACA İnşaat

Şirketler 01.02.2010, 22:00 01.02.2010, 22:00
RACA İnşaat yeni yerinde
RACA İnşaat
yeni yerinde

Raca Şirketler Grubu, sektördeki 15 yıllık birikim ve deneyimini İhsaniye Mahallesi Tuna Caddesindeki yeni hizmet merkezinde sunacak.
Açılışı yapan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ekonomik krize rağmen yatırımlarını hızla artıran Raca İnşaata teşekkür etti.
Bozbey, Raca İnşaatın sektöre farklı bir bakış açısı getirdiğini belirterek, "Raca İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Tartkoyun heyecanı ve teknolojiyi yakın takip etmesi, geleceğinin parlak olduğu gösteriyor dedi.
RCA Yapı Kimyasalları, Raca Yapı Market, Cemalist Restoran ve Raca İnşaat olarak 4 farklı kurumla Bursada ve özellikle de Nilüferde çağdaş, modern ve yaşanabilir konutlar ürettiklerini söyleyen Raca İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Tartkoy ise, "İnsan odaklı çalışmamız sektörde yakaladığımız başarının anahtarı. Teknolojik gelişmeye ayak uydurarak sektörde her zaman bir adım önde oluyoruz. Ayrıca inşaat sektöründe ilk garantili konut dönemi bizimle başladı. Bu yolla müşterilerimizin evlerinde kullandığı tüm malzemelerin garanti belgeleri mevcut dedi.
Dünyayı derinden sarsan ekonomik krizin etkisinin en çok inşaat sektöründe görüldüğünü savunan Tartkoy, bankaların faiz indirimiyle birlikte konut almanın tam zamanı olduğunu belirtti.
Tartkoy, "Konut almak ve evini değiştirmek isteyen vatandaşlarımızın elini çabuk tutmasını tavsiye ediyorum. Ayrıca Nilüfer Belediye Meclisinin aldığı site ve apartmanların ortak alanlarının güneş enerjisi ile aydınlatılması projesini de Bursada ilk uygulayan firma olacağız diye konuştu.

Sayı: 717 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18