banner34

banner50

banner6

Proje Montaj emin adımlarla

Proje Montaj emin adımlarla

Şirketler 08.02.2010, 22:00 08.02.2010, 22:00
Proje Montaj emin adımlarla
Proje Montaj emin adımlarla

Ofis Bölme Sistemleri konusunda, üretimden montaj aşamasına kadar birçok alanda
hizmet veren Proje Montaj, kısa zamanda sektörün aranan isimlerinden biri oldu.

Proje Montaj Ofis Bölme Sistemleri Firma sahibi Mehmet Deniz, sadece bu sektörde değil, hemen her üretici firmanın sıkıntısı olan montaj sorununu profesyonel bir mantıkta çözüme kavuşturabilmeyi hedeflediklerini ifade etti.
Özellikle son 5 yıldır firmalar tarafından aranılan ve tercih edilen ofis bölme sistemleri konusunda; sadece uygulayıcı firma olarak hizmet verebilmek adına 2007 yılında hizmete başlayan Proje Montaj, referans listesine Bursa Arkas Holding, Adana Gen İş Merkezi, Özdilek Yalova ve Bursa AVM yönetim ofisleri, IRAQ Bank of Baghdad, İstanbul Gayrettepe/Bebek Telekom Müdürlüklerindeki mevcut ofis bölme sistemleri ve ilave bölme sistemlerinin uygulama projelerini ekledi.
Geride kalan 1 yıl içerisinde yoğun taleple karşılaştıklarını ifade eden Mehmet Deniz, "Bu taleplere cevap verebilmek adına başlattığımız üretim sürecimizle Ülker Grubu ile Aromsa Besin ve Katkı Maddeleri yönetim ve üretim ofisleri, Bursa Serbest Bölge Binası, Cimtaş Pipe üretim ofisleri, E_Lif Tekstil ve İplik A.Ş. yönetim ofisleri, Yeşim Tekstil A.Ş. idari ofisleri, Monrol Nükleer Ürünler Adana H.S.O.S.B İşletme ve yönetim ofisleri, May Agro Tohumculuk A.Ş. Yönetim Binası inşaatı ve İç dekorasyonu, ÇEMTAŞ Çelik San.A.Ş. E Holü Üretim Ofisleri, Coşkunöz Holding Personel Bölümü Islak Hacim WC Kabin Sistemleri, AKTAŞ Group Ofis Bölme projelerini başarı ile sonuçlandırdık ve üretime aralıksız devam ediyoruz diye konuştu.
Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, ofis bölme sistemleri ve ıslak hacim WC kabin sistemleri konusunda araştırmacı bir yapı ve profesyonel bir yaklaşım içerisinde olduklarını vurgulayan Deniz, "Üretmiş olduğumuz sistemlerimizin uygulama hizmetini sorunsuzca sağlamaktır. Bu amacımız doğrultusunda ürünlerimizin kalitesini profesyonel montaj desteğimizle yükseltmektir. Misyonumuz; karşılıklı yarara, uzun süreli büyümeye imkân veren, düzenli ilişkilerle yaratıcı çözümlerin paylaşıldığı iş ortaklıkları oluşturmaktır dedi.

Sayı: 718 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18