banner34

banner50

banner6

Pionero ve TAYSADın önemli güçbirliği

Pionero ve TAYSADın önemli güçbirliği

Şirketler 05.11.2012, 22:00 05.11.2012, 22:00
Pionero ve TAYSADın önemli güçbirliği
Pionero ve TAYSADın önemli güçbirliği
Türkiyenin en büyük yerli epoksi üreticisi olmaya hazırlanan Pionero, yüzlerce farklı firmada kazandığı iş tecrübesini Taşıt Araçları Yan Sanayiciler Derneğine taşıdı.
Türkiyenin en büyük yerli epoksi üreticisi olmaya hazırlanan Epoksi Pionero Bursa otomotiv sektörünün öncü ve köklü firmaları olan Beyçelik Holding, Coşkunöz Holding, Orhan Holding ve Üstünberk Holding gibi yüzlerce farklı firmada kazandığı büyük iş tecrübesini Taşıt Araçları Yan Sanayiciler Derneğine (TAYSAD) taşıdı.
Taşıt Araçları Yan Sanayiciler Derneğinin ilke edindiği "Güçlü Sanayi Güçlü Marka prensibini destekleyen Pionero, TAYSAD ile imzaladığı anlaşma gereğince tüm TAYSAD üyelerine ekonomik ve kaliteli ürün ve hizmetleri ile A plus hizmet vermeye başladı. Yapılan anlaşmadan ile beraber TAYSADın Bursadaki üyelerinden Magneti Marelli Mako ve Valeo gibi uluslararası firmalardan yaptığı nitelikli işlerle takdir topladı. Otomotiv yan sanayinde yüzde 75'lik pay hedefleyen Pionero, sanayi inşaatlarının yüzde 20 sini, yurt dışında inşaat yapan firmaların yüzde 40'ını hedefliyor. Havacılık, savunma, ağır sanayi, gıda sanayi, sağlık ve AVM sektörlerinde sunduğu epoksi ve poliüretan zemin kaplama sistemlerinde atılımlarını sürdüren Pionero, kalitesi, güvenirliği ve sektördeki tecrübesiyle müşterilerinin takdirini kazanmaya devam ediyor.
Aldığı bu güçle büyümeye ve gelişmeye devam eden Pionero, Çalı Sanayi Bölgesindekifabrikasında entegre hizmet veriyor. Bugüne kadar yüzlerce projede imzası bulunan Pionero, tamamen kurumsal bir yapıya kavuştuğu yeni fabrikasında, Bursadan Türkiyeye epoksi zemin kaplaması üretiyor. Kavasoğullarının Pionero ile büyümeye devam ettiğini dile getiren firma sahibi Kemal Kavas, "İsmimizin hakkını vermenin onurunu yaşıyoruz dedi. Kemal Kavas, "PIONERO ismini bundan tam 12 yıl önce Bamesa Çelikte yaptığımız epoksi zemin kaplamalarını çok beğenen İspanyol mühendislerin ısrarı üzerine vermiştim. O zamanlar ısrarla PIONERO markasını almamı isteyenler belki de, yaptığımız işlere bakarak bugünlerde sektörde öncü olacağımızı öngörmüşlerdi.
TSEde epoksiyle ilgili standartları hazırlatan firma olmamız, ISO 9001: 2008 yönetim belgesine uygun şirket yapımız, ISO 14001 Çevre Yönetimi ile ilgili devam eden çalışmalarımız, bizleri PIONEROnun anlamı olan öncü isminin hakkını vermek için çok çalıştığımızı gösteriyor. Bu çalışmaları yapabilmek ve sürdürebilmek için kurumsal bir yapıya ve profesyonel kadroya, üretimden, uygulamaya, yönetimden, Ar-Geye, pazarlamadan satış sonrası hizmetlere kadar olan tüm iş akış süreçlerinde, çok önem veriyoruz. Başarı kişilerin değil, anlaşmış, birbirine güvenen ve aynı ortak amaca yönelmiş bir ekip çalışmasıdır. 2013 yılı itibariyle, yurtdışında inşaat projeleri yapan firmaların yüzde 40ına ürün ve hizmet sunarak çalışma sahamızı genişleteceğiz dedi.

Sayı: 861 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18