banner8

banner13

banner6

Özel Hayat Hastanesi 42'nci yaşını kutladı

Özel Hayat Hastanesi 42'nci yaşını kutladı

Şirketler 16.03.2020, 21:00 16.03.2020, 21:00
Özel Hayat Hastanesi 42'nci yaşını kutladı
Bursa'da 1978 yılında hizmet vermeye başlayan Özel Hayat Hastanesi, 42 yaşında.
Etkinlikte konuşan Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Uzman Dr. Ahmet Özkul, "İlk olarak Hayat Hastanesi idik, şimdi ise Hayat Sağlık Grubu olduk. Hayat Hastanesi'yle, Hayat Tıp Merkezi'yle, Hayat Diş Polikliniği'yle, OSGB'siyle ve Hayat Vakfı'yla artık büyük bir aileyiz. Ne kadar şükretsek azdır, bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.
Yeni hastane binasında ikinci, genelde de 42'nci yılın kutlandığına işaret eden Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Uzman Dr. Fatih Özkul ise, "Eski hastanede böyle organizasyonlarda 50-60 kişi görürdük ama şimdi baktığımda artık salonlara sığmıyoruz, maşallah. Bu binada ikinci, genelde de 42'nci yılımız kutlu olsun diye konuştu.
"Yaptığımız işi doğru yapmak, kendimiz ve ülkemiz için çok çalışmalıyız diyen Dr. Fatih Özkul şöyle devam etti: "Doğru işler yapabilmeliyiz. Olumlu veriler görüyoruz. Bu veriler gösteriyor ki 2018'de güzel işler yapmışız, 2019'da daha iyisi olmuş. Son 2 sene de çok başarılı geçmiş. Bizi bu günlere getiren eski hastanede yakaladığımız başarıydı. Orada itibar, başarı ve güven kazandık. Burada onları pekiştirdik. Oradan aldığımız şey kurum kültürümüzdür. Güleryüzlü, etik ve doğru sağlık hizmeti bizim kurum kültürümüzdü. Kendi yakınımıza nasıl hizmet veriyorsak, hastalarımıza da o şekilde hizmet vereceğiz. Son 2 senede 500 bin kişiye sağlık hizmeti vermişiz. Kolay rakamlar değil. İnsanlar bizleri tercih etmiş. Fiziki şartlar kadar bizim prensiplerimiz de etkendir. Bundan sonra da yaptığımız her işi en iyi şekilde yapacağız. Yönetime de önemli görevler düşüyor. Bize düşen de bu iyi ekibi iyi şekilde organize etmek. Güçlü yürüyüşümüz gelecek yıllarda da devam edecektir. Bursa'da olumlu anlamda en çok konuşulan hastanelerdeniz. Hep beraber daha güzel yıllar göreceğiz.
Etkinlikte konuşan ve her çalışana ayrı ayrı teşekkür eden Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Betül Kabalar da, "Burada çok güzel ve başarılarla dolu bir 2 yıl geçirdik. Genelde de hep üzerine katarak geliştiğimiz bir 42 yılı geride bıraktık. Hepimizin katkılarıyla oldu bu başarı. Bu yüzden hepinize çok çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu yıl çok daha güzel geçer şeklinde konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından Özel Hayat Hastanesi bünyesinde 10 yıl ve üzeri çalışanlara Dr. Ahmet Özkul, Dr. Fatih Özkul ve Betül Kabalar tarafından teşekkür plaketi ve hediyeler takdim edildi. Kutlama programında ayrıca 42'nci yıla özel olarak hazırlanan pasta hep birlikte kesildi.

Sayı: 1242 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
16
açık
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?