banner34

banner6

ÖZDİLEKTE PANAYIR GÜNLERİ BAŞLADI

ÖZDİLEKTE PANAYIR GÜNLERİ BAŞLADI

Şirketler 19.11.2012, 22:00 19.11.2012, 22:00
ÖZDİLEKTE PANAYIR GÜNLERİ BAŞLADI
ÖZDİLEKTE PANAYIR GÜNLERİ BAŞLADI

Özdilek Alışveriş Merkezlerinde en hesaplı alışveriş günleri başlıyor. 15 – 28 Kasım tarihleri arasındaki panayır günlerinde taze gıda ürünlerinden temizliğe, oyuncaktan kişisel bakım ürünlerine, temel tüketim ürünlerinden mutfak eşyalarına ve kitaplara kadar yüzlerce ürün 1 TL, 2 TL ve 5 TL gibi fiyatlarla tüketiciye sunuluyor. En ekonomik ve en kaliteli alışveriş imkânı sunan Özdilek Alışveriş Merkezinin çalışanları da müşterilere güler yüz gösteriyorlar.

Banka kredi kartlarında cazip taksit fırsatlarını sunan Özdilek Alışveriş Merkezlerinde Bonus kredi kartına özel olarak Özdilekte yapacağınız ikinci 75 TL ve üzeri market harcamasında
5 kg Torku Şeker Tanesi hediye ediliyor.

Özdilek, 28 Mart 1998 yılında aldığı ISO 9001 Kalite Sistem Belgesiyle, perakende sektöründe bu belgeye sahip ilk kuruluş olmayı başarmıştır. Market ve mağazalarında 70 bini aşkın ürün çeşitliliği ile farklı beklentileri olan tüketicilere alternatif çözümler sunmaktadır.

Özdilekin yapmış olduğu tüm kampanya ve etkinlikleri Özdilekin resmi sayfaları olan www.facebook.com/ozdilek ve www.twitter.com/ozdilekavm den takip edebilir havlu, bornoz, ev tekstil ürünleri ve daha birçok ürünü www.ozdilek.com.tr üzerinden online olarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sayı: 863 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18