banner34

banner50

banner6

Özdilek sezona iddialı giriyor

Özdilek sezona iddialı giriyor Alışverİşte Sımsıcak Bir Gelenek sloganıyla Bursa Yalova Yolu, Bursa Geçit, İzmir, Kocaeli, Afyonkarahisar, Yalova ve Antalya Özdilekpark Alışveriş Merkezinde müşterilerine her zaman en kaliteli ve yeni ürünü hesaplı fiyatlarla sunmayı amaçlayan Özdilek, mağazalarında da ilkbahar yaz sezonuna iddialı giriyor. Tekstil ve perakende sektörünün öncü firmalarından olan Özdilek, her yıl merakla beklenen 2010 İlkbahar – Yaz Sezonu katalog çekimlerini son zamanların trend tatil yörelerinden olan Antalya Belekte gerçekleştirdi.

Şirketler 19.04.2010, 21:00 19.04.2010, 21:00
Özdilek sezona iddialı giriyor
Özdilek sezona
iddialı giriyor

Alışverİşte Sımsıcak Bir Gelenek sloganıyla Bursa Yalova Yolu, Bursa Geçit, İzmir, Kocaeli, Afyonkarahisar, Yalova ve Antalya Özdilekpark Alışveriş Merkezinde müşterilerine her zaman en kaliteli ve yeni ürünü hesaplı fiyatlarla sunmayı amaçlayan Özdilek, mağazalarında da ilkbahar yaz sezonuna iddialı giriyor.
Tekstil ve perakende sektörünün öncü firmalarından olan Özdilek, her yıl merakla beklenen 2010 İlkbahar – Yaz Sezonu katalog çekimlerini son zamanların trend tatil yörelerinden olan Antalya Belekte gerçekleştirdi. 3 gün süren 2010 İlkbahar – Yaz katalog çekimlerinde İspanyol bayan model Alba Calave ile Brezilyalı erkek model Fabio Ricardo Dasnovas objektif karşısına geçti. Bu sezona da iddialı ürün ve markalarla giren Özdilek Alışveriş Merkezlerinin, zengin ürün yelpazesinden oluşan katalog çekimlerinde, bayan, erkek, çocuk ve aktif spor ürün gruplarından, yazlık takım elbiseler, tunikler, trikolar, spor, klasik, bornoz ve çocuk kıyafetlerinin çekimi yapıldı. Bu sezona da damgasını vuracak 2010 İlkbahar – Yaz kataloğu önümüzdeki günlerde Özdilek mağazalarında yerini alacak.

Sayı: 728 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18