banner34

banner6

Önceliği güvenli yaşam alanları oluşturmak

Önceliği güvenli yaşam alanları oluşturmak Demirdemirtaş Yapım Sektördeki 12 yıllık bilgi birikimiyle anahtar teslim konutlar inşa eden Demirdemirtaş Yapım, oluşturduğu yaşam alanlarında güvenliği ön planda tutuyor. İnşaat Mühendisi Atilla Demirtaş tarafından kurulan Demirdemirtaş Yapım İnşaat Ltd.

Şirketler 31.12.2012, 22:00 31.12.2012, 22:00
Önceliği güvenli yaşam alanları oluşturmak
Önceliği güvenli yaşam alanları oluşturmak
Demirdemirtaş Yapım

Sektördeki 12 yıllık bilgi birikimiyle anahtar teslim konutlar inşa eden Demirdemirtaş Yapım, oluşturduğu yaşam alanlarında güvenliği ön planda tutuyor.
İnşaat Mühendisi Atilla Demirtaş tarafından kurulan Demirdemirtaş Yapım İnşaat Ltd. Şti., endüstriyel sanayi yapılarından konut inşaatlarına, çelik konstrüksiyon projelere ve binaların depreme karşı performanslarının ölçülmesine kadar geniş yelpazede hizmet veriyor.
Tüm bunları yaparken mühendislikteki yenilikler doğrultusunda beklenti ve ihtiyaçları karşılayacak nitelikte hizmet vermeyi hedeflediklerini vurgulayan şirket yöneticisi Atilla Demirtaş, "Amacımız; kalite ve dürüstlükten ödün vermeden, çevreye saygılı, gelişime ve denetime sürekli açık, ihtiyaçlara en uygun koşullarda konutlar ve sanayi tesisleri projelendirerek üretmektir. Şirketimiz yurt içindeki ve yurt dışındaki yapılar için betonarme, çelik konstrüksiyon ve beton prefabrik projeler yapmaktadır. Ayrıca şirketimiz bünyesinde yap-sat konut müteahhitliği kapsamında yeni konutlar üretmekteyiz. Bursanın hem merkez ilçelerinde hem de dış ilçelerinde konut inşaatlarımız devam etmektedir dedi.
Konut inşaatlarında sadece bir daire değil insanlar için bir yaşam alanı üretmek amacıyla çözümler geliştirdiklerini ifade eden Demirtaş, "Gelişen medeni insanın ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte ürünler inşa etmek istiyoruz. İnşaat projelerimizde seçtiğimiz tüm ürünlerin çevreyle dost olmasına özellikle dikkat etmekteyiz. İnşaat sektörünün geleceğinin çevreyle ve insanla dost yaşam alanları üretmekten geçtiğini düşünüyoruz. Ürettiğimiz yaşam alanlarında güvenlik faktörü her zaman üst düzeyde tutulmaktadır. Gerek yangın gerek deprem konularında güvenlikli yaşam alanları üretmek için daha inşaatın projelendirmesinden başlayarak üretimine kadar olan süreçte firmamız bünyesinde çözümler üretiyoruz diye konuştu.

Sayı: 869 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18