banner34

banner50

banner6

Nilüferde depreme dayanıklı konutların mimarı

Nilüferde depreme dayanıklı konutların mimarı

Şirketler 21.01.2013, 22:00 21.01.2013, 22:00
Nilüferde depreme dayanıklı konutların mimarı
Nilüferde depreme dayanıklı konutların mimarı
Yedsa İnşaat

Ertuğrul, Özlüce, Altınşehir gibi Nilüfer in en çok tercih edilen bölgelerinde lüks konut inşaatlarına devam eden YEDSA İnşaat Ltd.Şti, forekazık uygulamasıyla depreme dayanıklı konutlar inşa ediyor.
İnsan hayatına odaklanan çalışmaları çerçevesinde deprem güvenliği açısından iddialı projeler üreten Yedsa İnşaat, tamamlanan devam eden ve hatta planlanan tüm projelerinde forekazık uygulaması yapıyor. Yedsa İnşaatın aynı kalite ve uygulamalar inşa edeceği SALUSKALSİK ve SALUSPARK II projeleri ise 2013 başında start almak üzere gün sayıyor.
Gerek kullandığı C30 beton, gerekse forekazık uygulamaları ile deprem yönetmeliği standartlarının da üstünde bir deprem güvenliği sağlayan Yedsa İnşaat, komşularımız dediği müşterilerine ince inşaat işlerinde de lüks sınıf kalite ve işçiliğini standart olarak sunuyor.
Şu günlerde tamamlanan LAL1 ve LAL2 apartmanlarında da kaliteden ödün vermeyen Yedsa İnşaatın geçtiğimiz aylarda başlayan SALUSVİZYON projesi de son hızla devam ediyor. Forekazık ile maksimum deprem güvenliğinin dışında SALUSVİZYON Havuz ve Fitness Center ile sosyal yaşamda farklılık, Panoramik Asansör vb. 1.sınıf inşaat kalitesi ile de görsel bir zevki müşterilerine standart olarak sunuyor.
2+1, 3+1, 4+1 normal dairelerin dışında bahçe ve çatı dubleksleri ile her çeşit beklentiye cevap veren SALUSVİZYON, bulvar üzerinde olması ve hafif raylı sisteme yakınlığı ile de çok avantajlı.
Yedsa İnşaat Genel Müdürü Serkan Savu, gündemdeki projeleri olan SALUSVİZYON ile ilgili detaylı bilgiler verdi:
"4 dönüm arazi içine kurulacak olan Salusvizyon, 34 daire ve dükkânlardan oluşacak. Projemizde 2+1ler 215 bin liradan başlıyor, 5+1 olan çatı ve bahçe dublekslerimiz ise 415 bin TLdeb satışa çıkmaktadır. Şubat ayında başladığımız ve gelinen noktada yüzde 50sini tamamladığımız Salusvizyonda yaşam Kasım 2013te başlayacak. Projede yer alan daire ve dükkanların yarısı sahiplerini buldu diyebiliriz. Ertuğrul - Özlüce bölgesi Bursnın en hızlı gelişen ve en çok tercih edilen bölgesi. Yürüyüş ve bisiklet yolları, parklar vb. özellikleri ile modern Bursanın aydınlık yüzü. Fakat maalesef zemin kalitesi arzu edilen seviyede değil. Bu yüzden bu bölgede yaptığımız tüm inşaatlarımızda FOREKAZIK uygulaması yaparak zemini güçlendiriyoruz. Deprem açısından sadece bu bölgenin değil, Bursanın en güvenli yapılarını inşa ediyoruz.

KUTU:
DEPREM GÜVENLİĞİ :
Forekazık sistem; 50 cm çapında 8 metre uzunluğunda 135 adet fore kazık üzerine oturuyor. Beton kazıklar üzerine 80 cm yüksekliğinde tek parça Radye Jeneral Temel Sistem
GENEL ÖZELLİKLER
• Kontrollü Site Girişi
• Çevre Aydınlatması
• Bahçe Duvarı
• 7/24 Kapalı Devre Kamera Sistemi
• Görüntülü Çocuk oyun alanı ve çocuk oyun park
• Bina Girişi ve Otopark İzleme Sistemi
• Şifreli Bina Giriş Kapıları
• Otomatik Bariyerli Site Girişi
• Deprem sensörlü ve Kaçak Dedektörlü Doğalgaz Sistemi
• Mutfaklarda Duman Algılama Sistemi
• Elektrik Kesintisinde Kata Getirtmeli Panoromik Yolcu Asansörü
• Elektrik Tesisatı
• Priz ve Ankastrelerde TSEli 1.Sınıf Ürünler
• Uydu Tv Tesisatı
• Termostatik Vana ve Kalorimetre Sistemli Merkezi Isıtma ve daha fazlası
DIŞ CEPHE : Isı izolasyonlu Mantolama üzerine grenli Dış cephe boyası
Balkon korkulukları Dekoratif Renkli Cam Alüminyum
ÇATI : Dekoratif Shingle Kaplı Tonoz Sistem Çatı
XPS ve Cam yünü Malzeme ile çift Kat ısı İzolasyonu
Çift katlı su izloasyonu

Sayı: 872 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18