banner34

banner50

banner6

Mobilyada kalitenin adı

Mobilyada kalitenin adı

Şirketler 31.12.2012, 22:00 31.12.2012, 22:00
Mobilyada kalitenin adı
Mobilyada kalitenin adı
"IŞIKLAR MOBİLYA "
Sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek altyapısını sürekli olarak güçlendiren Işıklar Mobilya, 6 bin 100 metrekarelik üretim alanında ürettiği mobilyaları 2 bin 500 metrekarelik showroomunda tüketicinin beğenisine sunuyor.
Üretim ve satışta kaliteyi olmazsa olmaz kabul eden yönetim kurulu ile faaliyetlerini sürdüren Işıklar Mobilyanın temeli, firmanın kurucusu Mustafa Işıkın 1957 yılında Sanat Enstütüsünün Mobilya bölümüne başlamasıyla atılır. Işık, Bursanın seçkin ustalarının yanında mesleğini geliştirir ve 1969 yılında kendi işini kurar.
2000 yılında yeni bir yapılanmaya giden Işıklar Mobilyada Mustafa Işıkın oğulları İsmail Işık Genel Koordinatörlük, Gökhan Işık ise Genel Müdürlük görevlerini üstlenir.
Gelinen noktada 8 bin 600 metrekalik kapalı alanı ve 97 personeli ile faaliyetlerine devam eden Işıklar Mobilya, tesisin 6 bin 100 metrekarelik alanında mobilya imalatı; dekorasyon bölümü, cilalama bölümü ve koltuk döşeme bölümü ile entegre bir üretim modeliyle butik mobilya ürünleri üretiyor. Üretilen bu ürünlerin 2 bin 500 metrekarelik showroomlarında sergilendiğini belirten Işıklar Mobilya Genel Koordinatörü İsmail Işık "Mobilya ve Dekorasyon teknik bilgiden yaratıcılığa, fonksiyonellikten kaliteye kadar tam bir bütünlük gerektiriyor. Işıklar Mobilya olarak sektörümüzle ilgili olan her şeyi yakından izliyor ve kendimizi her geçen gün yeniliyoruz. Ayrıca 50 yıllık sektörel tecrübemizden istifade ederek her ürünün daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Firmamızın üretim çeşitlerini yemek odası, yatak odası, koltuk takımları, özel tek kanepe- koltuk ve köşeler, mobilya aksesuarları, kapı, banyo dolabı, mutfak, şömine, merdiven, trabzan, küpeşte, duvar ahşap lambri, portmanto, TV ünitesi ve kişiye özel ölçü ve dizaynda mobilyalar olarak sıralayabiliriz. Bunun yanında seçkin mimarlarımızın projelerine de üretim desteği veriyoruz. Tercih edilmemizin sebebi; en üst kalitede ürün, zamanında teslimat, satış sonrası hizmet, üretici avantajının fiyatlara yansıması ve esnek üretimdir dedi.
Entegre bir üretim modeliyle butik mobilya ürünleri imal ettiklerini dile getiren Işık, "Tasarımlarımızı birinci sınıf malzeme ile üreterek kalitenin yanında konfor ve şıklığı da yakaladığımızı düşünüyoruz. Her zaman ki gibi müşterilerimiz, yeni koleksiyonumuz da ki ürünleri de; arzu edilen ölçüde, farklı deri veya kumaş seçenekleriyle, farklı ahşap ve cila uygulamalarıyla, istediği değişiklikleri yaparak, ister tek tek isterse da takım olarak alma özgürlüğüne sahip. İthal ettiğimiz avize, abajur, yağlı boya tablo ve ayna gibi tamamlayıcı ürünlerle de müşterilerimize dekoratif, kaliteli seçenekler sunuyoruz. Üretici firma olmamızın avantajı ile satış sonrası destek her zaman devam ediyor. Işıklar mobilya müşterileri, firmadan aldıkları mobilyalar için koltuk kumaşı değiştirme, mobilyaların cilasının yenilenmesi ve başka bir yere taşınması gibi hizmetleri de alabiliyorlar. Mağazamızda satışa sunulan ürünlerin haricinde; seçkin mimarlarımızın projelerine, toplu konutların kapı, banyo dolabı, mutfak vs.. mobilya işlerine, otel ofis ve bunun gibi birçok projede de üretim desteği veriyoruz diye konuştu.

Sayı: 869 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18