banner34

banner50

banner6

METRO Çözüm Tırı 6-9 Şubatta Bursada

METRO Çözüm Tırı

Şirketler 01.02.2010, 22:00 01.02.2010, 22:00
METRO Çözüm Tırı  6-9 Şubatta Bursada
METRO Çözüm Tırı
6-9 Şubatta Bursada

Kurulduğu günden bu yana en uygun, en hesaplı ürün ve hizmetler sunmayı hedefleyen Metro Toptancı Market, profesyonel müşterileri için sürdürdüğü çalışmalara bir yenisini ekliyor.
Türkiye geneline yayılmış mağazalarında, bölge esnafının ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmayı amaçlayan "Bakkal/Market Gezici Çözüm Noktası isimli Metro tırları, esnafla buluşuyor.
13 Aralık tarihinde Pendik mağazasının açılışıyla yola çıkan çözüm "tırları Metronun bulunduğu tüm illerde esnafın sorunlarına çözümler sunuyor. Metro Çözüm Tırı 6-9 Şubat tarihlerinde de Bursa Metro mağazasında esnafla buluşacak.
Metro Toptancı Market, çözüm tırlarıyla müşterilerine yalnızca ürünleri, hizmetleri ve çözümleri yakından tanıtmakla kalmayıp, işlerini geliştirmeye yönelik öneriler de sunuyor.
Güvenlik sistemleri, ödeme noktası çözümleri, stok ve sipariş yönetme, hizmet kalitesini artıracak ekipman çözümleri, iş geliştirici fikirler gibi çeşitli konularda müşterilerine bilgi ve tavsiyeler sunuyor.
Program kapsamında ayrıca müşterilere yönelik çeşitli promosyonlar düzenlenirken, karlılık, stok rotasyonu, tanzim, teşhir gibi satış noktası çözümleri konularında pratik bilgi ve deneyimler de aktarılıyor.

Sayı: 717 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18