banner34

banner6

Masachi, Officexpoda görücüye çıktı

Masachi

Şirketler 08.02.2010, 22:00 08.02.2010, 22:00
Masachi, Officexpoda görücüye çıktı
Masachi, Officexpoda
görücüye çıktı

Masachi Ofis Mobilyaları, İMOB Fuarında Bursayı Ofis Mobilyaları sektöründe temsil eden tek firma oldu.
İlk defa bu sene düzenlenen Officexponun sektör açısından önemine dikkat çeken İşbaşaran, Bursayı temsil ettikleri için çok mutlu olduklarını ifade etti.
CNR Expoda 2-6 Şubat 2010da gerçekleştirilen 6. İstanbul Mobilya Fuarı ile birlikte bu sene ilk defa Ofis Mobilyaları Fuarı da yapıldı.
Ofis Mobilya Sanayi ve İşadamları Derneğine (OMSİAD) bağlı yaklaşık 40 firmanın katıldığı Officexpoda sektör açısından çok önemli bir gelişme olduğunu ifade eden Masachi Ofis Mobilyaları Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan İşbaşaran, "İstanbuldaki Mobilya Fuarının 6.sı düzenlendi, ancak ilk defa bu fuara biz de ofis mobilyaları olarak dahil olduk. Dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğrayan bu fuarda bizimde yer almamız sektörümüzün gelişimi için son derece önemli oldu. OMSİADa bağlı ve sektöründe önde gelen yaklaşık 40 firma katıldı. Fuarda Bursayı tek temsil eden firma Masachi oldu. Umarım bu sene ilki düzenlenen Ofis Mobilyaları Fuarı hem bizim hem de sektörümüz için çok yararlı sonuçlar doğuracak dedi.
Fuarın açılışına katılan Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün ile OMSİAD Başkanı Ercan Ata da, Masachi Ofis Mobilyalarının standını ziyaret etti. Ergün ve Ata, Masachi Ofis Mobilyaları Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan İşbaşarandan fuar hakkında bilgiler aldı.

Sayı: 718 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18