banner34

banner50

banner6

'Liberty Sigorta ile çalışmak isteyen acente sayısı artıyor

"Liberty Sigorta ile çalışmak isteyen acente sayısı artıyor

Şirketler 08.02.2010, 22:00 08.02.2010, 22:00
'Liberty Sigorta ile çalışmak isteyen acente sayısı artıyor
"Liberty Sigorta ile çalışmak isteyen acente sayısı artıyor

Liberty Sigorta Marmara Bölge Müdürlüğü, tüm bölge acentelerini İstanbulda yeni Genel Müdürlük binasında ağırladı.
"İnsanların daha güvenli ve daha emniyetler hayatlar yaşamasına yardım etmek için çalışan ve hayat dışı sigorta alanında dünyanın önde gelen sigorta şirketleri arasında 6. sırada yer alan Liberty Mutual Grubunun Türkiyede faaliyet gösteren şirketi Liberty Sigortanın, Marmara Bölge Müdürlüğü bölge acenteleriyle yoğun faaliyetlerine devam ediyor.
Liberty Sigorta Marmara Bölge Müdürü Ahmet Hoşcanın organize ettiği ve tüm üst yönetimin katıldığı toplantı, İstanbulda Liberty Sigortanın yeni Genel Müdürlük binasında yapıldı. Bursa, Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Balıkesir, Çanakkale, Yalova il ve ilçelerinden Liberty Sigorta Marmara Bölge acentelerinin katıldığı toplantının verimli geçtiği belirtildi.
Liberty Sigorta Marmara Bölge Müdürü Ahmet Hoşcan, "Acentelerimizle birlikte büyümeye devam ettiğimiz bölge teşkilatımızda, acentelerimizle kurmuş olduğumuz yakın ilişki, kolay çalışılabilir şirket olma prensibimizin bir parçasıdır. Türkiyenin dördüncü büyük ili olan Bursada, Liberty Sigorta ile çalışma isteği içerisinde olan acente sayımız hergeçen gün artıyor dedi.

Sayı: 718 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18