banner34

banner50

banner6

Kaliteye yatırım yapıyor: ACS Tekstil

Kaliteye yatırım yapıyor: ACS Tekstil

Şirketler 08.03.2010, 22:00 08.03.2010, 22:00
Kaliteye yatırım yapıyor: ACS Tekstil
Kaliteye yatırım yapıyor: ACS Tekstil

Tekstil sektöründe 32 yıllık deneyime sahip olan ACS Tekstil, kaliteyi artırıcı teknolojik yatırımlara yöneldi.

Dokuma ve örme kumaş üretimiyle dikkat çeken ACS Tekstilin, krizde üretimi artırıcı, büyümeye yönelik yatırımlar yerine kaliteye yönelik teknolojik yatırımlar gerçekleştirdiğini belirten Genel Müdür Ömer Tüfekçi, "ACS olarak biz de bu krizde bazı önlemler aldık ve almaya devam etmekteyiz. İnsana yatırım yaptık, pazarlama grubumuzu genişlettik ve yeni pazarlar arayışına girdik. Doğru hamlelerle bu krizden fırsatlar çıkarmasını bildik. Önümüzdeki yıl daralma hızının yavaşlayacağını, talepte az da olsa bir artış olacağını umuyoruz dedi.
1978 yılında faaliyete geçen firmalarının, gerçekleştirdiği üretimle günün modasını belirlediğini ifade eden Ömer Tüfekçi, "Yürüttüğümüz üretim politikamızla, müşterilerimize sağladığımız en güncel renkler ve desenlerle hep bir adım öndeyiz. Dünyanın çeşitli ülkelerine gerçekleştirdiğimiz seyahatler doğrultusunda yeni ve farklı tekstil ürünleri üzerine araştırmalarımıza devam etmekteyiz. Firmamız aradığınız bir ürüne acil olarak ulaşmak istediğinizde size tek bir tık kadar uzaktadır. 7 bin metrekare kapalı alana kurulu olan dokuma ve bükme fabrikamız bünyesinde aynı zamanda showroomunu içermekte olup bir endüstri kenti olan Bursa da yer almaktadır diye konuştu.
Tüfekçi, "ACS Tekstili rakiplerinden ayıran en önemli özelliği ürünlerinin kalitesidir. Pazar ortamında yer alan bir çok popüler ürünün sipariş takibi ve envanter kontrolü gelişmiş bilgisayarlı sistemle yaparak hazır durumda bulunmaktayız. Bu nedenle firmamız her zaman büyük miktardaki siparişleri hızlıca işleme tabi tutup aynı zamanda renk başına minimum 500 metre esnekliği olan küçük siparişleri de kontrol edebilir. Siparişin büyüklüğüne ve ürünün bitiş şekline göre normal bir teslimat yaklaşık olarak 7-45 günde teslim edilir. Firmamızın sahip olduğu avantajlar içinde yeralan iyi bir yönetim sistemi, kendine ait üretim aşamaları ve moda olan renklerin stoklarımızda mevcut olması ile tedarik süremizi kısaltabilmekte aynı zamanda müşterilerimize en hızlı şekilde teslimat yapabilmekteyiz diye konuştu.

Sayı: 722 - Sayı'nın Kapağı

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner35
Günün Anketi Tümü
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
ABD Doları’nda yıl sonu beklentiniz nedir (TL) ?
banner18